Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Transcend

TRANSCEND SSD 230S 128GB, SATA III 6Gb/s, 3D TLC, hliníkové puzdro

Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):128; Rozhranie:interní Serial ATA III; Typ disku:SSD
32,35 €s DPH
26,96 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:32

EAN: 760557837336

SSD disk SATA III 6 Gb/s230

SSD230 SATA III 6 Gb/s od spoločnosti Transcend využíva najnovšiu technológiu 3D NAND, ktorá sa vyznačuje vertikálnym rozšírením pamäťových buniek ukladaním jednej bunky na druhú. Vďaka použitiu iba vysokokvalitných flash čipov a vylepšených algoritmov firmvéru je zaručený vyšší výkon a spoľahlivosť SSD230.

3D expanzia na prekonanie limitov

Na rozdiel od existujúcich planárnych čipov NAND je pamäť 3D NAND flash typom pamäte flash, v ktorej sú pamäťové bunky uložené vertikálne vo viacerých vrstvách. technológia 3D NAND bola vyvinutá s cieľom prekonať obmedzenia hustoty 2D planárnej pamäte NAND, a preto môže poskytnúť vyššiu úroveň výkonu a odolnosti.

Rýchlosť prenosu, výkon prenosu

Disk SSD230 od spoločnosti Transcend je vybavený vyrovnávacou pamäťou DDR3 DRAM, ktorá poskytuje neuveriteľný výkon náhodného čítania a zápisu 4K až do 300 MB/s, takže je ideálnou voľbou ako štartovací disk pre každodenné počítačové úlohy a programy. Vďaka plnému využitiu rozhrania SATA III 6 Gb/s a zabudovanej technológii vyrovnávacej pamäte SLC dosahuje SSD230 výnimočné prenosové rýchlosti až 560 MB/s pri čítaní a 300 MB/s pri zápise.

Vytrvalosť. Spoľahlivosť.

Okrem bleskových prenosových rýchlostí je disk SSD230 vybavený mechanizmom RAID a kódovaním LDPC (Low-Density Parity Check), výkonným algoritmom ECC, aby boli vaše údaje v bezpečí. Zabudovaná technológia vyrovnávania opotrebenia zabezpečuje integritu údajov počas prenosu, čím predlžuje životnosť disku.

Úspora energie, úspora času

Vďaka plnej podpore režimu spánku zariadenia SATA (DevSleep) môže SSD230 predĺžiť životnosť batérie notebooku inteligentným vypnutím rozhrania SATA, keď sa nepoužíva. Funkcia DevSleep je vybavená stavom veľmi nízkej spotreby energie, aby sa šetrila energia batérie. Vďaka pozoruhodnému času odozvy kratšiemu ako 20 milisekúnd sa môžete okamžite vrátiť k práci.

Prevezmite kontrolu s SSD Scope

Aby váš SSD disk Transcend pracoval rýchlo a bez chýb, je k dispozícii na stiahnutie pokročilá softvérová aplikácia SSD Scope od spoločnosti Transcend na použitie s SSD230. Monitorujte stav svojho SSD pomocou aplikácie S.M.A.R.T. technológiu, zapnúť príkaz TRIM pre optimálnu rýchlosť zápisu, udržiavať firmvér SSD disku aktuálny a migrovať dáta z pôvodného disku na nový SSD disk len niekoľkými kliknutiami.

Ultra tenký, ultra prenosný

Disk SSD230 je vybavený štandardným 2.5" formát. Napriek tomu meria len 6.8 mm na výšku a váži len 63 g, takže je mimoriadne vhodný pre ultratenké počítačové zariadenia, ako sú ultrabooky, ako aj bežné počítače.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

VZHĽAD
Rozmery (Max.) 100 x 69.85 x 6.8 mm
Hmotnosť (max.) 63 g
SKLADOVANIE
Ukladacie médiá pamäť flash 3D NAND TLC
Kapacita 128 GB
PREVÁDZKOVÉ PROSTREDIE
Prevádzková teplota 0 °C až 70 °C
Prevádzkové napätie DC 5V
ZÁRUKA
Certifikát CE, FCC, BSMI
Záruka 3 roky
(3-ročná záruka neplatí, ak indikátor opotrebenia SSD Scope ukazuje 0 % do 3 rokov)
Poznámka Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od hardvéru, softvéru a používania hostiteľa.
.
ParameterHodnota
VýrobcaTranscend
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou