Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

SENCOR
-13%

Sencor kalkulačka SEC 150 BU - DUPL.

Kalkulačka – vedecká, zlomková, na odmocniny, s mocninami, napájanie: solárne aj batériové, 12-miestny LCD displej, goniometrické funkcie, logaritmické funkcie, s ochranným puzdrom.

Akcia
6,67 € s DPH
7,67 €
5,56 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:6

EAN: 8590669181513

Sencor kalkulačka SEC 150 BU - DUPL.


Sencor kalkulačka SEC 150 BU - DUPL.


Kalkulačka – vedecká, zlomková, na odmocniny, s mocninami, napájanie: solárne aj batériové, 12-miestny LCD displej, goniometrické funkcie, logaritmické funkcie, s ochranným puzdrom. Chcete si počítanie uľahčiť? 


Nápomocná vám v tom prípade bude kalkulačka SENCOR SEC 150 BU. Vedecká kalkulačka hravo vypočíta aj pokročilé počítacie operácie, vďaka tomu sa skvele hodí nielen pre všetky stupne strednej školy. Čo sa týka základných funkcií, ktoré sú k dispozícii, ide o kalkulačku s odmocninami a so zátvorkami. SENCOR SEC 150 BU tiež nevynecháva logaritmické funkcie alebo goniometrické funkcie. Nespornou výhodou je chod na duálne napájanie – okrem solárneho panelu použije pri nedostatku svetla batériu, čo ušetrí spotrebovanú energiu. Kalkulačka má LCD displej, na ktorý sa zmestí 12 číslic. Súčasne je vybavená puzdrom, ktoré zamedzí jej poškodeniu. Meria 15 × 8 × 1,5 cm.

ParameterHodnota
ZnačkaSencor
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou