Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

PremiumCord

PREMIUMCORD USB redukčný kábel USB A/samica+Micro USB/samica - Micro USB/samica OTG

Špecifikácia kábla / redukcie:USB kábel; Verzia kábla/redukcie:2.0
2,62 €s DPH
2,18 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:2

EAN: 8592220012519

Redukčný kábel PremiumCord USB USB A/samica+Micro USB/samica - Micro USB/samica OTG

Tento kábel sa pripája k smartfónu, ktorý podporuje OTG, prostredníctvom konektora Micro USB. Konektor USB A/samica sa pripája k myši, jednotke flash, externému disku, čítačkám kariet a iným prenosným pamäťovým médiám. Konektor micro USB/female sa pripája k nabíjačke mobilného telefónu USB a umožňuje zvýšenie výkonu.

Kompatibilita s USB OTG (On The Go). Vhodné napr. pre. na pripojenie flash diskov k smartfónu (funkcia musí byť v telefóne podporovaná!)Redukcia tiež umožňuje súčasné napájanie periférnych zariadení a šetrí (nevyužíva) batériu telefónu.

Adaptér umožňuje pripojiť k telefónu (tabletu) s podporou OTG prostredníctvom USB HUB: klávesnicu, myš, flash disk, externý disk, čítačky kariet a iné prenosné pamäťové médiá. Všetko je naraz funkčné (otestovali sme to, pozri priloženú fotografiu "Príklad použitia reduktora").Testované s telefónom SAMSUNG GALAXY S3
- Telefón s podporou OTG sa cez adaptér nenabíja.
- Konektor USB micro/samec je určený na pripojenie k mobilnému telefónu.
- Konektor USB micro/zásuvka slúži na pripojenie napájacieho adaptéra.
- Konektor USB A/zásuvka je určený na pripojenie pamäte flash, klávesnice, myši, externého pevného disku, čítačky kariet a iných prenosných pamäťových médií, ktoré po pripojení fungujú s mobilnými telefónmi OTG.
- Redukuje konektor Micro USB na konektor USB typu A (tento konektor sa používa na pripojenie flash disku, myši, klávesnice a iných periférnych zariadení USB).
- Redukciu možno použiť na pripojenie mobilných telefónov, ktoré ponúkajú funkciu pre hostí označovanú ako OTG (On The Go). Tento adaptér umožňuje pripojiť k telefónu pamäť flash alebo externý disk USB a kopírovať alebo spúšťať údaje medzi telefónom a externou pamäťou.
- Redukcia umožňuje napájanie pripojených periférií prostredníctvom konektora Micro USB, do ktorého je možné vložiť nabíjačku mobilného telefónu, ktorá zabezpečuje dostatočné napájanie pripojených periférií a nevybíja tak mobilný telefón.
- Prídavná nabíjačka USB pripojená ku konektoru USB micro female napája periférne zariadenia pripojené k telefónu a zabraňuje rýchlemu vybitiu telefónu.
- Adaptér testovaný na nasledujúcich OTG (On The Go) telefónoch: SAMSUNG S3, SAMSUNG S4, SAMSUNG S5, SONY XPERIA Z1
- Niektoré zariadenia sa pri použití tohto kábla nabíjajú, aj keď sa to nezobrazuje na displeji
- Dĺžka: 14 cm.

ParameterHodnota
VýrobcaPremiumCord
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou