Eaton 5SC 1500i Rack 2U, UPS 1500VA / 1050W, 8 zásuvek IEC, LCD | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Eaton
Darček k objednávke
-6%

Eaton 5SC 1500i Rack 2U, UPS 1500VA/1050W, 8 zásuviek IEC, LCD

Počet zásuviek:8; Účel použitia:Server; Prevedenie:Rackmount; VA:1500; Výška v racku:2U; Topológia:Line-interaktívne; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB, RS-232; Možnosti rozšírenia:Management karta
Akcia
1138,93 € s DPH
1211,63 €
949,11 € bez DPH
U dodávateľa 1 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:1138

EAN: 743172088338

Cenovo dostupná ochrana serverov a sieťových prvkov Ovládateľnosť - Nové rozhranie LCD poskytuje prehľadné zobrazenie kľúčových parametrov UPS, ako je vstupné a výstupné napätie, zaťaženie, úroveň nabitia batérie a odhadovaný čas zálohovania. Ponúka sa možnosť konfigurácie výstupného napätia, zvukového alarmu a citlivosti. - Zariadenie 5SC ponúka pripojenie USB a sériové pripojenie. Port USB je kompatibilný s HID na automatickú integráciu do systémov Windows, Mac OS a Linux. - Slot pre voliteľnú komunikačnú kartu (vrátane SNMP/Web alebo reléovej karty) je k dispozícii v rackových a rackových/vežových modeloch. Softvér Intelligent Power zabezpečuje kompatibilitu so všetkými hlavnými operačnými systémami vrátane virtualizačného softvéru. Spoľahlivosť - Čistý sínusový výstup: pri prevádzke v režime napájania z batérie poskytuje 5SC vysokokvalitný výstupný signál pre všetky citlivé pripojené zariadenia, ako sú servery s aktívnou korekciou účinníka (PFC). - Viaceré zmeny vstupného napätia možno korigovať plynulou reguláciou bez použitia batérií (Buck a Boost), čím sa zabezpečí konštantné napätie pre chránenú záťaž. - Silnejšie batérie s dlhšou životnosťou: model 5SC využíva inovatívny trojstupňový systém riadenia batérií - technológiu Eaton ABM - na predĺženie životnosti batérií až o 50 %. Flexibilita - stojan je určený na montáž do 500 mm hlbokých skríň, otvorených rámov alebo na stenu. - Konštrukcia rack/veža (R/T) umožňuje samostatnú inštaláciu alebo inštaláciu do dátového racku - podpery a montážna súprava do racku sú súčasťou všetkých modelov. - Verzia Tower sa dá integrovať do miest s obmedzeným priestorom (bankomaty, automaty na lístky, informačné kiosky atď.) a spolu s až 9 zásuvkami poskytuje lepšiu flexibilitu. - Jednoduchá výmena batérie z predného panela predlžuje životnosť UPS..
ParameterHodnota
VýrobcaEaton
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.