Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Kingston

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

SSD disk Kingston 120GB A400 SATA3 2.5 SSD (výška 7 mm) (R 500 MB/s; W 320 MB/s)

Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):120; Rozhranie:interní Serial ATA III; Rýchlosť otáčok (v RPM):SSD; Typ disku:SSD; Veľkosť buffra (v MB):Nešpecifikované
Pozrieť podobné produkty

EAN: 740617261196

SSD DISK A400

Neuveriteľná rýchlosť a robustná spoľahlivosť.

SSD disk Kingston A400 výrazne zlepšuje odozvu vášho existujúceho systému vďaka rýchlejšiemu štartu systému a rýchlejšiemu načítaniu a prenosu súborov v porovnaní s mechanickými pevnými diskami. Disk je vybavený najnovším radičom, ktorý umožňuje dosahovať rýchlosti až 500 MB/s a 450 MB/s*. Preto je až 10× rýchlejší ako tradičné pevné disky*, čo prináša vyšší výkon, mimoriadne rýchle reakcie pri multitaskingu a celkovo rýchlejší výkon systému.

A400 je vybavený pamäťou Flash a je tiež spoľahlivejší a odolnejší ako pevné disky. Neobsahuje žiadne pohyblivé časti, takže je menej pravdepodobné, že sa pokazí ako mechanický disk. Disk sa tiež zahrieva na nižšie teploty, je tichší a vďaka odolnosti voči nárazom a vibráciám je ideálny pre notebooky a iné mobilné zariadenia.

A400 je k dispozícii v niekoľkých kapacitách od 120 GB do 480 GB**, ktoré poskytujú dostatok priestoru pre všetky vaše súbory, aplikácie, videá, fotografie a iné dôležité dokumenty. Pevný disk alebo disk SSD môžete nahradiť aj diskom s nižšou kapacitou, ktorý postačí na všetky potrebné súbory.

Tento disk SSD je určený pre pracovné zaťaženie zodpovedajúce stolným počítačom a notebookom a nie je určený pre serverové prostredie.

- Rýchle spustenie, načítanie a prenos súborov
- Spoľahlivejšie a odolnejšie ako pevný disk
- Viacero kapacít na rôzne účely alebo výmenu pevného disku

* Na základe výkonu bežného továrenského komponentu s použitím rozhrania SATA Rev. 3.0. Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od hardvéru, softvéru a používania. Náhodné čítanie/zápis pomocou technológie IOMETER Random 4k je založené na použití 8 GB oddielu.
**Časť uvedenej kapacity pamäťového zariadenia flash sa používa na formátovanie a iné funkcie, a preto nie je k dispozícii na ukladanie. Z tohto dôvodu je skutočná kapacita dostupná na ukladanie údajov nižšia ako kapacita uvedená na produktoch. Ďalšie informácie nájdete v príručke o pamäti flash od spoločnosti Kingston na adrese kingston.com/flashguide..

ParameterHodnota
VýrobcaKingston
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou