EVOLVEO EasyPhone, mobilní telefon pro seniory s nabíjecím stojánkem (červená barva) | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Evolveo
Darček k objednávke

EVOLVEO EasyPhone, mobilný telefón pre seniorov s nabíjacím stojanom (červený)

Konštrukcia:Pre seniorov; Uhlopriečka displeja:2.3"; Operačný systém:Vlastní; Operačná pamäť:Nešpecifikované; Typ displeka:TFT; Rozlíšenie displeja:160 x 128; Certifikácia:Žiadna certifikácia; Funkcie:BlueTooth; Počet jadier:Nešpecifikované
36,14 €s DPH
30,12 €bez DPH
U dodávateľa 3 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:36

EAN: 8594161338345

Elegantný mobilný telefón s nabíjacím stojanom

Jednoduché používanie

Mobilný telefón EVOLVEO EasyPhone bol maximálne zjednodušený, veľké čísla a písmená sú na farebnom displeji dokonale čitateľné. Jednotlivé tlačidlá na klávesnici sú oddelené, čo uľahčuje písanie správ SMS a zadávanie telefónnych čísel. Na zadnej strane telefónu sa nachádza tlačidlo SOS, po ktorého stlačení telefón automaticky vytočí prednastavené čísla a odošle na ne núdzovú správu.

Nabíjací stojan

Telefón sa dodáva s praktickým nabíjacím stojanom, do ktorého stačí telefón zasunúť a nabíjanie batérie sa spustí automaticky.

Rádio FM

Tlačidlo na bočnej strane telefónu umožňuje jednoduché zapnutie a vypnutie rádia. Automatické ladenie rozhlasových staníc a kvalitné počúvanie priamo z reproduktora zvyšujú komfort používania telefónu. Na počúvanie rádia FM nie je potrebné pripájať slúchadlá, anténa je integrovaná v telefóne.

Svietidlo

Praktické svietidlo sa zapína a vypína pomocou špeciálneho tlačidla na boku telefónu a možno ho používať, aj keď je telefón vypnutý.

Pamäťová karta

Telefón podporuje prehrávanie hudobných súborov uložených na karte microSDHC. Vybraný hudobný súbor môžete priradiť napríklad ako zvonenie, upozornenie na novú textovú správu alebo zvuk budíka.

- maximálne jednoduché používanie - na jednoduché volanie a písanie SMS - veľký farebný kontrastný displej 1.

8" - české menu na displeji - prehľadné a jednoduché menu - samostatné tlačidlá na klávesnici - FM rádio bez nutnosti pripojenia slúchadiel s automatickým alebo manuálnym ladením - nabíjací stojan pre jednoduché nabíjanie batérie

- rozlíšenie displeja 160 x 128 px - posuvné tlačidlo na uzamknutie klávesnice na ľavej strane telefónu - posuvné tlačidlo baterky na pravej strane telefónu - tlačidlo obľúbených čísel s možnosťou uloženia až 8 čísel - podpora rýchleho vytáčania telefónnych čísel - 3.5 mm vstup pre slúchadlá - možnosť zavesenia na pútko - SOS tlačidlo na zadnej strane - SOS volanie na šesť telefónnych čísel - podpora hudobných súborov - podpora karty microSDHC, až 32 GB - výkonný reproduktor pre hlasité handsfree - Bluetooth - baterka - kalkulačka - budík - digitálny hlasový záznamník (diktafón) - podpora SIM Toolkit - GSM 900/1 800 MHz - štyri používateľské profily - vibračné zvonenie - doba hovoru až 4 hodiny - pohotovostný režim až 300 hodín - Li-ion batéria 1 000 mAh - rozmery telefónu 112 x 54 x 14 mm - hmotnosť 84 g s batériou

Balenie obsahuje

- mobilný telefón EVOLVEO EasyPhone - nabíjací stojan - sieťovú nabíjačku 230 V - návod na použitie.
ParameterHodnota
VýrobcaEvolveo
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.