Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

A-Data

Externý pevný disk ADATA 1TB 2,5" USB 3.1 HD710 Pro, červená

Typ disku:HDD externý; Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):1 000; Rozhranie:externí USB 3.1; Rýchlosť otáčok (v RPM):5 400
73,15 €s DPH
60,96 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:73

EAN: 4713218460417

Externý pevný disk HD710 Pro - plnohodnotná ochrana

Model HD710 Pro posúva odolnosť externého pevného disku ešte ďalej. Testujeme ho nad rámec noriem IP68 pre prachotesnosť a vodotesnosť a navyše sa uisťujeme, že prechádza vojenskou odolnosťou proti nárazom s trojvrstvovou ochrannou konštrukciou. S kapacitou až 5 TB je tento majster úložiska prežitia vaším spojencom pri uchovávaní obsahu v bezpečí, či už sa váš miláčik potápa, chodí na túry, bicykel alebo sa len rýchlo prechádza

Nad rámec IP68, aby vydržal neočakávané
Výsledkom odborných znalostí spoločnosti ADATA v oblasti externých úložísk je disk s úplnou prachotesnou ochranou a schopnosťou prežiť vo vode ako v ponorke. Model HD710 Pro je testovaný na 60 minút v 2 metroch vody - to je viac, než vyžadujú normy IEC IPX8! Ste pripravení na potápanie? *Ochrana proti vode platí v plnom rozsahu len vtedy, keď je kryt portu USB pevne zatvorený

Odoláva nárazom ako pravý bojovník vďaka odolnosti vojenskej triedy
HD710 Pro odoláva nárazom, pádom a vibráciám vďaka mimoriadne odolnej trojvrstvovej konštrukcii. Testujeme ho podľa normy americkej armády MIL-STD-810G 516.6, čo znamená, že môže ľahko dosiahnuť pády z 1.5 metrov. Vaše údaje sú v bezpečí, takže sa môžete pustiť do ďalších výziev

Chráni ho odolná trojvrstvová konštrukcia
Bez ohľadu na to, čo doň uložíte, vonkajšia časť HD710 Pro poskytuje špičkovú ochranu. Má tri základné vrstvy, od tvrdého silikónu, cez tlmiaci nárazník, tvrdý plastový obal, ktorý je najbližšie k samotnému disku a pevne ho drží na mieste.

Exkluzívna technológia snímania vibrácií pri náraze
Menšie externé disky sa pokúšajú pracovať aj pri páde alebo náraze, čo vedie k chybám a chybným sektorom. HD710 Pro je vybavený snímačmi otrasov, ktoré okamžite zastavia všetku činnosť disku, ak sa zistí otras. Po úplnom ukončení vibrácií sa činnosť obnoví. Ste plne informovaní pomocou jasného indikátora stavu.

Vyberte si svoju kapacitu
S 1 TB, 2 TB, 4 TB a 5 TB získate flexibilitu veľkého externého úložiska podľa svojich potrieb. V každom prípade máte dostatok miesta na svoje zážitky, či už ide o videá v rozlíšení 4K z víkendových výletov, základné pracovné materiály alebo knižnicu hier.

Úhľadný manažment káblov
Disk má šikovnú drážku, ktorá obteká jeho plášť a slúži ako praktický úložný priestor pre odpojiteľný kábel USB. Keď sa nepoužíva, jednoducho odpojte kábel, ľahko ho omotajte okolo HD710 Pro a pokračujte v práci. Tým sa výrazne znižuje riziko nepríjemného nesprávneho umiestnenia kábla a neporiadku, čo ešte viac zlepšuje váš zážitok.

Ergonomický vodotesný kryt portu
Na rozdiel od iných tzv. externých odolných diskov má HD710 Pro ľahko použiteľný kryt portu USB. Žiadne manipulácie, žiadne tlačenie, aby ste našli správny uhol, až kým sa konečne nezatvorí. Naši inžinieri venujú pozornosť každému detailu a kryt karty HD710 Pro je jednoduchý na jeden dotyk, ale úplne bezpečný a vodotesný.


TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Kapacita 1 TB
Farba Červená
Rozmery (D x Š x V) 133.3 x 98.5 x 21.5 mm / 5.2 x 3.8 x 0.8"
Hmotnosť 270g / 9.5 uncí
Rozhranie USB 3.1 (spätne kompatibilný s USB 2.0)
Textúra Plast/antišokový silikón
Prevádzková teplota 5-50°C/41-121°F
Prevádzkové napätie DC 5V, 900mA
Systémové požiadavky Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
Mac OS X 10.6 alebo novší
Linux Kernel 2.6 alebo neskôr
Príslušenstvo USB 3.1 kábel, príručka rýchleho spustenia
Záruka 3 roky
Poznámka 1. Bezplatný softvér HDDtoGo je kompatibilný len so systémom Windows.
2. Kompatibilita s konkrétnymi hostiteľskými zariadeniami sa môže líšiť a môže byť ovplyvnená prostredím systému.
3. Pripojenie cez USB 2.0 vyžaduje pripojenie k dvom portom USB, aby bolo napájanie dostatočné. Bude potrebný kábel USB Y.
Hodnoty odolnosti HD710 Pro voči prachu a vode platia len vtedy, keď je kryt portu USB pevne zatvorený.

.

ParameterHodnota
VýrobcaA-Data
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou