BG3015/15 telový holiac.strojcek PHILIPS | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Telový holiaci strojček PHILIPS BG3015/15

Pánsky elektrický telový holiaci strojček pre suché a mokré holenie celého tela. Vlastnosti: vodeodolný. Výdrž: 50 minút / 1 h nabíjania. Farba: metalická modrá. Príslušenstvo: výmenné obojsmerné nástavce na zastrihávanie v dlžkach 3 mm, 5 mm a 7 mm.
64,99 €s DPH
54,16 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:64

EAN: 8710103843801Telový holiaci strojček PHILIPS BG3015/15

Zariadenie je úplne univerzálne, môžete ho použiť na holenie od hlavy až k päte. Strojček je šetrný k pokožke, ktorú nedráždi a zanecháva ju hladkú a jemnú. Vďaka trom rozdielnym nadstavcom si dokáže poradiť s chĺpkami rôznych dĺžok pre tie najlepšie výsledky. 

Užívatelia ocenia 3 obojstranné hrebene s dĺžkami 3, 5, alebo 7 mm, vodotesné používanie a ergonomický pogumovaný úchop. Na jedno nabitie vydrží až 50 minút nepretržitej prevádzky. Následné dobitie pomocou adaptéra trvá presne jednu hodinu

Holiaci strojček ponúka až tri obojsmerné hrebene s dĺžkou 3, 5, alebo 7 mm, ktoré skrotia rôzne dlhé a tvrdé chĺpky či fúzy. 


Ergonomická rukoväť holiaceho strojčeka Philips BG3015/15 je pogumovaná. Či už budete strojček používať v suchom, či mokrom stave, optimálna manipulácia bude vždy zaručená.

Hlava holiaceho strojčeka je vybavená patentovanými zaoblenými špičkami a hypoalergénnou planžetou. Počas holenia máte istotu, že vaša pokožka bude chránená.

Celý strojček je vodotesný, čo určite ocenia muži, ktorí majú vždy naponáhlo a radi šetria časom. 

Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.