Bowling kolky z plastu - 21cm, 10ks v sieťke | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-23%

Bowling kolky z plastu - 21cm, 10ks v sieťke

Skvelá zábava na čerstvom vzduchu pre všetkých športových nadšencov, ale aj nadšencov hier. Vyzvite svojich kamarátov alebo členov rodiny a ukážte im, že vy ste majster bowlingu. Farebná bowling sada je vhodná hračka alebo darček pre deti.

Akcia
13,21 € s DPH
17,16 €
11,01 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:13

EAN: 5998588110684

Bowling kolky sú skvelou hračkou pre deti, ktoré radi trávia čas vonku s kamarátmi. Sú navrhnuté tak, aby boli vhodné pre deti všetkých vekových kategórií a umožňovali im vytvárať si vlastné hry a súťaže. Sada obsahuje loptu a 21 cm vysokých 10 rôzne farebných koliek, ktoré sú ľahko rozoznateľné a umožňujú deťom vytvárať svoje vlastné farebné kombinácie a vzory. Hračka je vyrobená z kvalitného plastu, to zaručuje vysokú výdrž. Bowling kolky sú výbornou hračkou pre deti, ktoré sa chcú hrať vonku v záhrade, ale aj pre rodiny, ktoré hľadajú spoločenskú hru pre celú rodinu. Hračka je taktiež skvelým pomocníkom pre rozvoj koordinácie a presnosti u detí, keďže sa musia snažiť trafiť všeky kolky. Tento typ hry môže tiež pomôcť rozvíjať spoluprácu a tímovú prácu, ak deti hraju hru v skupinách. Celkovo, sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre zábavu a súťaženie s kamarátmi alebo rodinou. Hrať bowling môžete tentokrát aj v pohodlí domova na záhrade alebo terase. Odporúčaný vek pre použitie produktu je od 3 rokov. Rozmery balenia: 30x26x22 cm. Počet kusov: 11 ks.

.