DOPRAVA 007 rodinná spoločenská hra v krabici 30x30x8cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

DOPRAVA 007 rodinná spoločenská hra v krabici 30x30x8cm

Vyskúšajte si dopravnú orientáciu v českých mestách v hre DOPRAVA 007 a staňte sa profesionálnym vodičom tejto spoločenskej hry. 

Pozrieť podobné produkty

EAN: 8595557510826

Dokážete zachovať chladnú hlavu a šoférovať bez známok nervozity? DOPRAVA 007 je rodinná spoločenská hra, ktorá ponúka zábavnú a vzrušujúcu cestu naprieč českým mestám. Cieľom hry je prepraviť svoje zásoby cez tri mestá a rýchlo sa vrátiť späť do Prahy. Hráči budú musieť plánovať a rozhodovať sa strategicky, kedy a ako použijú svoje zdroje, aby prekonali prekážky na ceste a zabezpečili si výhodu nad ostatnými hráčmi. Okrem toho môžu hráči využiť aj karty s rôznymi efektmi, ktoré im poskytnú dodatočné výhody alebo spomalí ich súperov. Hra DOPRAVA 007 je ideálna pre rodiny a skupiny priateľov, ktorí si chcú užiť zábavu a napätie. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí majú radi spoločenské hry a radi sa bavia v skupine. Hra je taktiež vhodná pre deti od 6 rokov. Rozmery: 30x30x8cm.

ParameterHodnota
Vek 6+
Rozmery30x30x8 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.