FORZA zrnková káva 500g JDE | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

FORZA zrnková káva 500g JDE

JDE je renomovaný výrobca kávy so silnou tradíciou a dlhoročným záväzkom pre skvelú chuť a kvalitu.

15,34 €s DPH
12,78 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:15

EAN: 8711000324141

FORZA zrnková káva 500g JDE

Blend Forza je charakterizovaný silným a plným profilom chuti, ktorý uspokojí náročné chuťové poháriky kávových nadšencov. Zrna kávy sú starostlivo vybrané a spracované tak, aby vytvorili harmonickú kombináciu bohatých tónov a príjemnej kyslosti. Balenie 500 g zrnkovej kávy zabezpečuje čerstvú a kvalitnú kávu, pripravenú na mletie podľa individuálnych preferencií. Forza je ideálnym výberom pre tých, ktorí preferujú silnejšiu a intenzívnejšiu kávu, s výrazným telom a bohatými arómami.


Zrnková káva, 500 g. Dokonalý harmonický celok, v ktorom sa snúbi nespútaná sila vysoko kvalitných tmavo pražených kávových zrniek s intenzívnou plnou chuťou. Bohaté a plné espresso s lahodnou, krémovou vrstvou rozžiari vašu šálku farbami jantáru. Zmes arabiky a robusty. Na prípravu espressa aj pre mliečne variácie. Intenzita 9 z 12. Špeciálny spôsob balenia s ventilom uchováva chuť a vôňu kávy počas dlhej doby.

ParameterHodnota
ZnačkaL´OR
Hmotnosť500 g
Forma kávyZrnková káva
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.