Kombinovaný sporák BEKO FSM52321DXDS | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Kombinovaný sporák BEKO FSM52321DXDS

Multifunkčný sporák BEKO s plynovou varnou doskou a elektrickou rúrou energetickej triedy A v nerezovom strieborno-čiernom dizajne. Varná doska obsahuje 4 High Efficient horáky v rôznych veľkostiach. Rúra má objem 55 L, 8 programov pečenia, digitálny displej s možnosťou nastavenia jasu a detskou poistkou. Rozmer produktu je 85x50x60 cm. Sporák disponuje výklopnou priehradkou, manuálom správneho pečenia a odňateľným sklom v dvierkach. 

499,00 €s DPH
415,83 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:499

EAN: 8690842156298

Kombinovaný sporák BEKO FSM52321DXDS

Kombinovaný sporák BEKO FSM 52321 DXDS je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú efektívne a ekonomické riešenie pre svoju kuchyňu. Multifunkčný sporák BEKO s plynovou varnou doskou a elektrickou rúrou o rozmere 85x50x60 cm ponúka skvelé riešenie pre vašu domácnosť. Energetická trieda A šetrí energiu, plynová doska so 4 horákmi a rúra s objemom 55 litrov ponúka množstvo možností pre varenie, pečenie, grilovanie a dokonca aj rozmrazovanie.

Jednou z hlavných výhod tohto sporáka sú jeho vysoko efektívne plynové horáky s technológiou High Efficient. Tieto horáky majú vysokú účinnosť, čo znamená, že lepšie využívajú prívod plynu a sú až o 25% účinnejšie a šetrnejšie ako klasické horáky. Tento fakt šetrí čas aj energiu počas varenia. Na varnej doske sa nachádzajú celkovo 4 takého horáky, z toho dva v strednej veľkosti, jeden malý a posledný veľkýĎalšou skvelou vlastnosťou tohto sporáka je jeho 3D pečenie s parnou funkciou, ktorá je ideálna pre pečenie pečiva a mäsa. S 8 programami vrátane grilu, teplovzdušného pečenia a statického pečenia máte možnosť upiecť prakticky akýkoľvek druh jedla.

Rúra disponuje 8 programami pečenia:

Statický ohrev

Ventilátor + statický ohrev

Teplovzdušný program

Dolný ohrev

Nízkoteplotný gril + ventilátor

Gril

3D pečenie

Para


Sporák BEKO FSM 52321 DXDS je tiež vybavený bezpečnostnou poistkou a poistkou zhasnutia, ktoré zabraňujú úniku plynu na prázdno bez plameňa. Táto funkcia je pre mnohých zákazníkov dôležitá, pretože poskytuje pocit bezpečia a zodpovednosti.


Vďaka ochladzovaciemu ventilátoru sa tento sporák rýchlo ochladí po vypnutí, takže sa nemusíte obávať popálenia či úniku tepla. Celosklenené vnútorné dvere a výklopný kryt priestoru na plechy umožňujú jednoduchý prístup a prehľad pri pečení. Displej s detským zámkom a nastavením jasu zase zabezpečuje, že vaše deti nebudú mať prístup k nebezpečným nastaveniam. Vnútorné osvetlenie je v režime zapnutia aj pri pečení, takže vaše jedlo uvidíte aj cez sklo a ľahko určíte, či už je hotové alebo nie.Pri jeho údržbe určite oceníte funkciu čistenie SteamShine, vďaka ktorej si ušetríte veľa času a námahy. Špeciálna úprava dna rúry umožňuje naliať vodu rovno do rúry a funkcia SteamShine zahreje vodu na vysokú teplotu, vznikne para a odparí nečistoty tak, aby sa dali ľahko zotrieť. Navyše pomocou stlačenia labiek na vnútornej strane dvierok sporáka Beko je možné bez problémov vybrať jeho vnútorné sklo dverí, takže jeho umytie bude hračkou.

Sporák BEKO FSM 52321 DXDS je navyše vybavený kvalitnými a odolnými materiálmi, vrátane nerezu, čo zaisťuje jeho trvanlivosť a dlhú životnosť. Vo svojej konštrukcii má zabudované bočné rebríky na rošty / plechy, takže môžete piecť viacero jedál naraz. Celkovo je to skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé, vysoko efektívne a multifunkčné riešenie pre svoju kuchyňu.

ParameterHodnota
Rozmer sporáku85 x 50 x 60 cm
Materiál/vzor sporákunerez
Dizajn sporákuKombinovaný sporák v nerezovom prevedení
Funkcie sporáku
4 plynové horáky
Bezpečnostné poistky horákov
8 programov pečenia
Digitálny displej
Automatické zapaľovanie
Výklopná priehradka
Vnútorný objem rúry 55 L
Detská poistka
High Efficient horáky
Manuál správneho pečenia na dvierkach
Nastavenie jasu
Podobné produkty