FZS 2505-E Elektrická strunová kosačka FIELDMANN | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
Jarná záhradka
-15%

FZS 2505-E Elektrická strunová kosačka FIELDMANN

FZS 2505-E Elektrická strunová kosačka FIELDMANN, táto výkonná elektrická strunová kosačka s elektromotorom s príkonom 550 W a teleskopickou rukoväťou patrí do výbavy každého záhradkára...
Akcia
33,92 € s DPH
39,90 €
28,26 € bez DPH
Na sklade 2 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:33

EAN: 8590669234844


Elektrická strunová kosačka


Pár nepokosených stebiel trávy okolo okraja záhonu či pri stene domu môže pokaziť celkový dojem z dokonalého trávnika. Nielen pre tieto detaily patrí do záhradníckej výbavy táto výkonná elektrická strunová kosačka s elektromotorom s príkonom 550 W a teleskopickou rukoväťou.

Žacia hlava je osadená dvoma strunami, vďaka ktorým dosahuje záberu kosenia 30 cm. Balenie kosačky obsahuje cievku s plne navinutou strunou a kosačka je tak pripravená na okamžité použitie. Strunu je možné vysúvať jednoduchým poklepaním strunovej hlavy o zem. 

Uhol žacej hlavy je vďaka kĺbu nastaviteľný a umožňuje tak dokosenie aj horšie prístupných miest. Žacia hlava je ďalej vybavená vodítkom, ktoré zabraňuje nechcenému pokoseniu okrasných rastlín.

Vďaka protišmykovému úchopu hornej rukoväti, bezpečnostnému spínaču a klipu na elektrický kábel je zaistená bezpečnosť obsluhy.Technické parametre

VlastnosťHodnota
PohonElektromotor
Príkon550 W
Šírka kosenia300 mm
Priemer struny1,4 mm
Nastaviteľná rukoväťÁno
Teleskopická rukoväťÁno
Rozpätie teleskopu105-125 mm
Hmotnosť2,3 kgParameterHodnota
ZnačkaFieldmann
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.