Fixky na textil vodeodolné - 6 kusov, v krabičke 13x13cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-18%

Fixky na textil vodeodolné - 6 kusov, v krabičke 13x13cm

Kvalitné fixky na textil sú zabalené v krabičke po 6 kusov klasických farebných odtieňov. Fixky sú vhodné na mnoho textilných materiálov, sú aj vodeodolné. 

Akcia
3,58 € s DPH
4,37 €
2,99 € bez DPH
Na sklade 2 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:3

EAN: 4895007224537

Tieto vodeodolné fixky na textil sú skvelým nástrojom pre vašu tvorivosť. V balení nájdete 6 kusov týchto úžasných fixiek, ktoré sú odolné voči vode a nezmiznú ani po mnohých praniach.

S ich pomocou môžete bezstarostne zdobiť a personalizovať rôzne textilné materiály, ako sú tričká, tašky, vrecká, čiapky a ďalšie. Vaša tvorivosť nemá medze, a s týmito špeciálnymi fixkami na textil ju môžete nechať rozkvitnúť.

Fixky sú navyše neškodné, netoxické a vhodné aj pre deti. Ich jemná a pohodlná konštrukcia umožňuje ľahké písanie a kreslenie, čo vám umožňuje vytvárať nádherné a žiarivé diela. 

Balenie je praktické a vo veľkosti 13x13 cm, čo vám umožňuje jednoduché skladovanie a usporiadanie fixiek. Môžete ich mať vždy po ruke, kedykoľvek príde chuť premeniť obyčajný textil na originálny a výnimočný kúsok.

Farba: Mix. Typ: Fixky. Počet kusov: 6 ks.

ParameterHodnota
Počet kusov v balení6 ks
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.