Fixky na textil vyprateľné - 6 kusov v krabičke | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-21%

Fixky na textil vyprateľné - 6 kusov v krabičke

Kvalitné fixky na textil sú ľahko vyprateľné, netoxické a neškodné k zdraviu dieťaťa. V balení sa nachádza 6 kusov farieb, ktorú sú aj vodeodolné. 

Akcia
3,45 € s DPH
4,37 €
2,88 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:3

EAN: 4895007224605

Tvorivosť a výroba originálnych dizajnov na textil už nikdy nebude jednoduchšia. S touto skvelou súpravou fixiek na textil získate 6 vodeodolných, no ľahko vyprateľných farieb v jednom praktickom balení. Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete na to, aby ste si mohli nekonečne vychutnávať tvorenie a zdobenie textilu s jedinečnými výsledkami.

Fixky sú navrhnuté tak, aby odolali vode a zároveň ich môžete ľahko vyprať v praní. To znamená, že môžete experimentovať s rôznymi dizajnmi a efektmi na jednom a tom istom kúsku textilu, a potom ho jednoducho vyprať a začať nanovo. Takáto flexibilita umožní skúšať nové nápady a zdokonaľovať svoje umenie bez obáv.

Fixky sú samozrejme bezpečné a netoxické, čo znamená, že s nimi môžu bezpečne tvoriť aj deti. Sú vhodné na použitie na tričkách, mikinách, taškách a ďalších textilných výrobkoch. Nechajte voľne plynúť svoju kreativitu a vytvárajte originálne a farebné diela na textil, ktoré budú vynikajúcim spôsobom vyzdvihovať váš štýl a osobnosť. 


Farba: Mix. Typ: Fixky. Počet kusov: 6 ks.