Jojo hojdačka kruh na zavesenie priemer 27 cm nosnosť 50 kg - výber 3 farby | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
Jarná záhradka
-21%

Hojdačka Jojo: kruh na zavesenie - priemer 27cm, nosnosť 50kg - výber 3 farby

Plastová hojdačka v tvare kruhu prinesie ešte viac zábavy ako klasická hojdačka. Na výber máte z troch pestrých farieb, ktoré upútajú každé dieťa. Produkt je skvelý doplnok na vaše domáce detské ihrisko.

Akcia
11,34 € s DPH
14,36 €
9,45 € bez DPH
Na sklade 1 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:11

EAN: 5998588113166

Hojdačka Jojo vám ponúka zábavnú možnosť pre vaše deti. Hojdačkový krúžok je vyrobený z kvalitného plastu a zaručuje trvácnosť počas mnoho období používania.  Vďaka nastaviteľnej dĺžke závesných lán s dĺžkou 1,7 metra si môžete prispôsobiť výšku hojdačky a zabezpečiť ju tak, aby bola pre vaše deti pohodlná a hlavne bezpečná. Tento hojdačkový krúžok Jojo je k dispozícii v troch farebných variantoch, ktoré dokážete ľahko zladiť s vaším exteriérom. Bez ohľadu na to či preferujete žltú, zelenú alebo červenú, táto hojdačka Jojo bude perfektným doplnkom do vášho dvora alebo záhrady. Pokiaľ si chcete zvoliť konkrétnu farbu, vo štvrtom kroku objednávky nám vložte do príslušnej kolónky poznámku. Ak to bude možné, radi Vám vyhovieme, v opačnom prípade bude výber farby náhodný. Ďakujeme za pochopenie. Odporúčaný vek pre používanie hojdačky je od 3 rokov. Rozmery hojdačky: priemer 27 cm. Nosnosť hojdačky: do 50 kg.