Hrable 43,5cm náradie - výber 4 farby | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-20%

Hrable: náradie - výber 4 farby, 45x15x5 cm

Detské hrabličky v rôznych farebných prevedeniach sa stanú súčasťou vašej záhrady. Hrabličky môžu deti využiť na pieskovisku alebo na záhrade. Vyrobené sú z pevného plastového materiálu pripravené na výpomoc.

Akcia
1,89 € s DPH
2,36 €
1,58 € bez DPH
Na sklade > 5 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:1

EAN: 8595018900500

Krásne detské hrabličky prinesú zábavu a kreativitu do každej záhrady alebo pieskoviska. Hrabličky sú vyrobené z pevného plastového materiálu, ktorý zaručuje ich odolnosť voči mnohým použitiam. Výhodou je aj ergonomický tvarovaná rúčka, vďaka ktorej dokážu, aj najmenšie ručičky manipulovať a ľahko využívať hrabličky. Tieto hrabličky sú nielen neoceniteľným pomocníkom pri zbieraní lístia a upravovaní piesku, ale aj vynikajúcim nástrojom pre tvorivé hranie. Na výber máte z viacerých farebných kombinácií, ako je červená, žltá, zelená a modrá farba, takže sa nemusíte obávať, že by si váš malý pomocník nenašiel obľúbenú farbu. Pokiaľ si chcete zvoliť konkrétnu farbu, vo štvrtom kroku objednávky nám vložte do príslušnej kolónky poznámku. Ak to bude možné, radi Vám vyhovieme, v opačnom prípade bude výber farby náhodný. Ďakujeme za pochopenie. Odporúčaný vek na používanie produktu je od 1 roka. Rozmery hrabličiek: 45x15x5 cm. Počet kusov v balení: 1 ks. 

ParameterHodnota
Vek 3+
Počet ks 1 ks
Rozmery45x15x5 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.