Kamiónom po Európe spoločenská hra | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-21%

Kamiónom po Európe spoločenská hra v krabici 36x16x10cm

Viete ako precestujete celú Eúropu za krátky čas? Stanete sa vodičom kamiónu v spoločenskej stolovej hre Kamiónom po Európe a vychutnáte si tak výlet z pohodlia vášho domova. 

Akcia
21,76 € s DPH
27,55 €
18,14 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:21

EAN: 8590878631441

Kamiónom po Európe je skvelá spoločenská hra pre všetkých nadšencov logického uvažovania a zároveň cestovania. V tejto hre sa ujmete role vodiča nákladného vozidla a vaším cieľom je doručiť tovar na rôzne miesta po celej Európe. Napriek tomu, že hra je jednoduchá na pochopenie, skrýva v sebe množstvo strategických rozhodnutí. Musíte si zvoliť najefektívnejšiu trasu, aby ste mohli doručiť svoj tovar na čas a zároveň minimalizovať náklady na pohonné hmoty a iné náklady. V závislosti na vašom rozhodnutí môžete naraziť na rôzne prekážky, ako sú cesty v rekonštrukcii, nehody alebo dokonca dopravné zápchy. Navyše, si môžete vybrať rôzne typy tovaru, ktoré musíte doručiť, čo vám umožní prispôsobiť svoju stratégiu a vyhrať nad svojimi súpermi. Ak ste fanúšikom Európy a máte radi výzvy, Kamiónom po Európe je pre vás ideálna hra! Zbierajte rôzne znalosti o európskych krajinách a spoznávajte nové miesta. Hra je vhodná od 10 rokov. Rozmery krabice: 36x16x10 cm.