Konvička na polievanie - Wader 1,8L ,21x22 cm (5 farieb) | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Konvička na polievanie - Wader 1,8L ,21x22 cm (5 farieb)

Detská krhla na polievanie Wader má objem 1,8l a je vyrobená z ľahkého plastu. Jej rozmer 21x22 cm je ideálny pre detské rúčky. Hračka môže poslúžiť na pieskovisku, pri vode, ale aj v záhrade pri polievaní kvetov a úrody. Vhodné pre deti od 3+ rokov. Na výber z 5 rôznych farieb. 

Pozrieť podobné produkty

EAN: 5900694736702

Konvička na polievanie Wader 1,8L (5 farieb)


Detská krhla na polievanie a hranie značky Wader je skvelým spôsobom, ako udržať deti zamestnané a zábavené pri hre vonku. S objemom 1,8 litra, táto krhla je dostatočne veľká na to, aby poskytla dostatok vody pre viacero detí naraz. Je k dispozícii v piatich rôznych farbách, takže si môžete vybrať tú, ktorá sa bude najlepšie hodiť k zvyšku hračiek. Krhla je vhodná pre deti od 3+ rokov.


Táto detská krhla je vyrobená z odolného materiálu, ktorý vydrží náročné podmienky, s ktorými sa deti často stretávajú. S jej ergonomickým dizajnom a praktickým držadlom, je ľahká na prenášanie a zároveň aj stabilná, aby sa predišlo rozliatiu vody. Rozmer 21x22 cm je ideálny pre detské rúčky.


Pokiaľ si chcete zvoliť konkrétnu farbu, vo štvrtom kroku objednávky nám vložte do príslušnej kolónky poznámku. Ak to bude možné, radi Vám vyhovieme, v opačnom prípade bude výber farby náhodný. Ďakujeme za pochopenie.

ParameterHodnota
ZnačkaTeddies
Vek 3+
Počet ks 1 ks
Rozmery21x22 cm
Objem1,8 l
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.