Detská kosačka na trávu z plast - 56x28x56 cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-22%

Detská kosačka na trávu z plast - 56x28x56 cm

Potešte malých záhradníkov touto krásnou detskou kosačkou, ktorá svojím vzhľadom pôsobí ako skutočný záhradný nástroj. Kosačka disponuje falošným štartérom. Vyrobená je z pevného plastového materiálu, pripravená kosiť celé hodiny.

Akcia
12,76 € s DPH
16,36 €
10,63 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:12

EAN: 5997404500968

Detská kosačka bude dokonalým spoločníkom pre každého malého záhradníka a pomocníka. Navrhnutá je s dôrazom na bezpečnosť a zábavu. Vyrobená je z odolného plastu. Kosačka je vybavená aj falošným štartérom, ktorý poskytuje deťom zábavný zážitok pri imitácii skutočného kosenia. Na rukoväti je pohyblivá páčka bez funkcie, čo umožňuje deťom pripojiť sa k záhradným úlohám ako skutoční záhradníci. Jej farebný a hravý dizajn pridáva do záhrady veselý a radostný nádych. Okrem zábavy, však má táto kosačka aj vzdelávací aspekt. Deti sa môžu naučiť základné zručnosti a pocity zodpovednosti pri hre. Podporuje ich motorický vývoj a predstavivosť, čo je dôležité pre ich celkový rast a rozvoj. Je skvelým spôsobom, ako zapojiť deti do vonkajších aktivít a rozvíjať ich záujem o záhradu. Pokiaľ si chcete zvoliť konkrétnu farbu, vo štvrtom kroku objednávky nám vložte do príslušnej kolónky poznámku. Ak to bude možné, radi Vám vyhovieme, v opačnom prípade bude výber farby náhodný. Ďakujeme za pochopenie. Odporúčaný vek na používanie produktu je od 3 rokov. Rozmery kosačky: 56x28x56 cm. Počet kusov v balení: 1 ks.

ParameterHodnota
Vek 3+
Počet ks 1 ks
Rozmery56x28x56 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.