Malý záchranár - spoločenská hra na batérie | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Malý záchranár - spoločenská hra na batérie v krabici 22x16x3cm

Túži vaše dieťa stať sa záchranárom? Spoločenská elektornická hra Malý záchranár zoznámi vášho malého záchrancu s dôležitými udalosťami, ktoré prinášajú aj rôzne riziká tohto povolania. 

14,36 €s DPH
11,97 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:14

EAN: 8594011650191

Malý záchranár je skvelá spoločenská hra, ktorá uvedie deti do sveta záchranárov a pomôže im naučiť sa dôležité zručnosti. Táto elektronická kombinačná hra je pre deti veľmi zaujímavá a pritom učivá. Obsahuje 16 listov s úlohami, ktoré sú založené na reálnych situáciách a pomáhajú deťom rozpoznávať riziká a nebezpečenstvá. Hra je vybavená elektronickým skúšacím obvodom, ktorý zabezpečuje správne riešenie úloh. Okrem toho hra rozvíja slovnú zásobu, pretože obsahuje množstvo nových slov, s ktorými sa deti zoznámia, naučia sa spoznávať farby, tvary a čísla. Malý záchranár je ideálna pre deti, ktoré sa radi učia nové veci a zároveň si užívajú hranie hier. Hra je vhodná pre deti už od 4 rokov. Rozmery krabice: 22x16x3 cm.

ParameterHodnota
Vek 4+
Rozmery22x16x3 cm