Maxi Človeče, nehnevaj sa / Velké putovanie spoločenská hra drevené figúrky v krabici 30x30x8cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-22%

Maxi Človeče, nehnevaj sa / Velké putovanie spoločenská hra drevené figúrky v krabici 30x30x8cm

Dve klasiky v jednom balení. Zabavte sa so spoločenskými hrami Človeče, nehnevaj sa! a Veľké putovanie, tentokrát s maxi drevenými figúrkami.

Akcia
12,76 € s DPH
16,36 €
10,63 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:12

EAN: 8595557500872

Dve skvelé spoločenské hry, ktoré nájdete v jednom balení a zaručene pobavia každú vekovú kategóriu. Hra je zaujímavá svojimi 5 cm figúrkami, ktoré sú dobre držatelné  pre deti, tak aj pre seniorov. Balenie obsahuje dve klasiky - Človeče, nehnevaj sa! a Lesné preteky. Cieľom obidvoch hier je dostaviť svoje figúrky do cieľa a vyhnúť sa tak možným prekážkam alebo súperom. Hra Maxi Človeče, nehnevaj sa / Veľké putovanie je perfektným spôsobom, ako stráviť čas s rodinou a priateľmi. Je to skvelá hra pre každú príležitosť, či už ide o rodinné oslavy, party s priateľmi alebo jednoducho pre pobavenie sa s ostatnými hráčmi. Vyskúšajte ju a uvidíte, ako si ju obľúbite u vás doma. Odporúčaný vek je od 3 rokov. Rozmery krabice: 30x30x8 cm.