Miešačka - 26x24x18 cm, 2+ | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Miešačka - 26x24x18 cm, 2+

Pripravení betónovať? S touto detskou miešačkou to bude úplná hračka aj pre malých robotníkov. Miešačka je vyrobená z farebného plastového materiálu. Bonusom je aj funkčné miešanie s dvoma polohami a vyklápanie bubna s dvoma smermi miešania.

Pozrieť podobné produkty

EAN: 4006942742509

Pustite sa do stavebnej akcie a zažite nezabudnuteľné zážitky s touto úžasnou plnefunkčnou miešačkou, ktorá umožní malým stavbárom realistické betónovanie.


Miešačka je vyrobená z plastu a disponuje unikátnym mechanizmom s dvoma polohami vyklápania bubna, čo zaručuje nekonečnú variabilitu a možnosti v hre. Rovnako je vybavená aj schopnosťou miešať v dvoch smeroch, čo znamená, že deti si môžu vychutnávať prispôsobenie a perfektné namiešanie akéhokoľvek "materiálu".


Práca s ňou je nekonečným zdrojom zábavy a kreativity u detí v každom veku. Od skúsených stavebných majstrov po nováčikov. Vďaka svojej pôsobivej funkčnosti a realistickému dizajnu sa stane obľúbenou hračkou.


Odporúčaný vek na používanie produktu je od 2 rokov. Rozmery miešačky: 26x24x18 cm. Počet kusov v balení: 1 ks

ParameterHodnota
Vek 2+
Počet ks 1 ks
Rozmery26x24x18 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.