Miešačka stavebná/kov - 28x30x22 cm, 24m+ | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-22%

Miešačka stavebná/kov - 28x30x22 cm, 24m+

Stavebná miesačka značky LENA, ktorá svojim realistickým vzhľadom upúta každé dieťa. Miešačka je vyrobená z kvalitného plastu a jej výhodou je vyklápanie bubna až na dve polohy. 

Akcia
9,33 € s DPH
11,96 €
7,77 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:9

EAN: 4006942050031

Jedinečná miešačka je skutočným snom každého malého staviteľa. Je zhotovená s maximálnou precíznosťou, aby čo najviac pripomínala skutočnú miešačku

Vyrobená je z pevného a farebného plastového materiálu. Okrem toho, je vybavená aj sklápacím mechanizmom s rôznymi blokovacími polohami, čo deti motivuje k vyvíjaniu rôznych stavebných scenárov a zlepšovaniu ich zručností. 

Tieto hračky majú neuveriteľný potenciál nielen zabaviť, ale aj vzdelávať. Miešačka sa stáva skvelým učiteľom, keď deti prostredníctvom hry rozvíjajú fyzické schopnosti, koordináciu pohybov, sily svalov a učia sa riešiť technické problémy. Je to skvelý spôsob, ako zapojiť deti do aktívnej hry, ktorá ich podporuje vo vývoji rôznych dovedností.

Táto funkčná a mechanicky otočná miešačka je vhodná na hru nielen do interiéru, ale aj vonku na pieskovisku. 

Odporúčaný vek na používanie produktu je od 2 rokov. Rozmery miešačky: 28x30x22 cm. Počet kusov v balení: 1 ks

ParameterHodnota
Vek 2+
Počet ks 1 ks
Rozmery28x30x22 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.