Farbičky farebné z dreva - Ocean World, trojhranné, 12 ks, v krabičke 9x20,5x1cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-20%

Farbičky farebné z dreva - Ocean World, trojhranné, 12 ks, v krabičke 9x20,5x1cm

Farebné pastelky s motívom Ocean World sú vyrobené z kvalitného dreva. Zabalené sú v krabičke po 12 kusov. Pastelky majú trojhranný tvar a sú ideálne ako pre školákov, tak aj pre dospelých.

Akcia
1,89 € s DPH
2,36 €
1,58 € bez DPH
Na sklade > 5 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:1

EAN: 8586011521984

Tieto farebné detské pastelky sú zázrakom zábavy a tvorivosti! Sada obsahuje 12 jemne tvarovaných trojhranných pasteliek, ktorý prenesie deti do podmorského sveta plného zázrakov.

Trojhranný tvar pasteliek je špeciálne navrhnutý tak, aby sa ľahko držali v ruke a deti mohli bez námahy maľovať a kresliť svoje najkrajšie predstavy na papier. Farebné pastelky prinášajú jasné a žiarivé farby.


Pastelky sú nešpinavé a vhodné pre deti od 3 rokov, čo znamená, že aj najmenší umelci môžu začať objavovať radosť z maľovania. 


Darujte svojim deťom túto úžasnú sadu detských pasteliek a umožnite im vyjadriť svoju predstavivosť a vytvoriť si svoj vlastný farebný svet ich tvorivých dielach.


Farba: Mix. Typ hrotu: Okrúhly.

ParameterHodnota
Počet kusov v balení12 ks
ZnačkaJunior
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.