Pošta vzdelávacia spoločenská hra v krabici 28,5x19x3,5cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Pošta vzdelávacia spoločenská hra v krabici 28,5x19x3,5cm

Viete, čo všetko obnáša práca na pošte? Máte teraz šancu to vyskúšať so spoločenskou vzdelávacou hrou Pošta, ktorá vás vtiahne do sveta listových tajomstiev a pohľadníc. Vaše deti sa naučia, že každé povolanie obnáša svoju dôležitosť.

18,76 €s DPH
15,63 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:18

EAN: 5906018002331

Spoločenská vzdelávacia hra Pošta je skvelým spôsobom, ako zábavne a interaktívne naučiť vaše deti o poštových službách a finančnej gramotnosti. Táto hra deti zoznámi, ako funguje pošta celkovo, ako vyplniť zloženky a adresy, ako správne používať poštové známky a pečiatky a iné. V balení sa nachádza drevená pečiatka, rozkladacia poštová prepážka, farebné zloženky, listové obálky, podacie lístky, pohľadnice, šeky na výbery alebo odoslanie peňazí, poštové známky a 98 kusov bankoviek. Navyše, súčasťou balenia je aj návod s ukážkami na vyplňovanie všetkých formulárov, ktorý pomôže vám a vašim deťom pri každom kroku. S touto hrou vaše deti budú mať možnosť zažiť typický poštový deň. Popritom, táto hra skvelo rozvíja kreativitu, spoločenské zručnosti a logické myslenie u detí. Budú vaše deti poštárky alebo poštári? Odporúčaný vek hry je pre deti od 6 rokov. Rozmery krabice:  28,5x19x3,5 cm. 

ParameterHodnota
Vek 6+
Rozmery28,5x19x3,5 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.