Poviem Ti, mami. - didaktická hra v krabici 19,5 x 18,5x5cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-23%

Poviem Ti, mami. - didaktická hra v krabici 19,5 x 18,5x5cm

Rozvíjajte reč svojich najmenších ratolestí za pomoci skvelej didaktickej hry Poviem ti, mami. Užijete si množstvo zábavy a zároveň sa naučíte skladať slová a vety.

Akcia
9,52 € s DPH
12,36 €
7,93 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:9

EAN: 5906018003703

Poviem ti, mami je vzdelávacia a zábavná hra pre deti od 3 rokov. Hra napomáha rozvíjať vývoj detí v oblasti časového sledu a logiky, a to prostredníctvom správneho zostavenia obrázkových kariet a vytvorenia tak logického príbehu. Balenie obsahuje 40 obrázkov (20 doštičiek) a návod. Každá doštička predstavuje jednu scénu z príbehu, ktorý sa bude postupne realizovať. Tým, že deti opíšu obrázky a ich vzťahy, sa učia chápať časový sled a zdokonaľujú svoje vyjadrovacie schopnosti. Hra taktiež pomáha rozvíjať sa v oblasti predstavivosti a postrehu, keďže deti sa musia snažiť pochopiť a vizualizovať, čo sa na obrázkoch deje. Poviem ti, mami tiež posilňuje vzťah medzi rodičmi a deťmi, keďže sa môžu spoločne zabaviť a učiť sa tak nové veci. Rodičia môžu pomáhať deťom pri zostavovaní príbehu a tým sa spolu zasmejú a zabavia sa pri vytváraní rôznych variácií príbehu. Celkovo je táto vzdelávacia hra zábavnou hrou, ktorá pomáha rozvíjať deti v mnohých oblastiach. Hra je jednoduchá na pochopenie a hravá, takže sa určite stane obľúbenou hrou v domácnosti. Odporúčaný vek je pre deti už od 3 rokov. Rozmery krabice: 19,5x18,5x5 cm.