Princezné Na plese spoločenská hra v krabici 33,5x23x3,5cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-23%

Princezné Na plese spoločenská hra v krabici 33,5x23x3,5cm

Spoločenská stolová hra pre všetky malé princezny. Hra Princezné na plese vás zavedú na kráľovský ples, kde na vás čaká vysnívaný princ. Pokúsite sa nájsť svojho princa?

Akcia
9,91 € s DPH
12,79 €
8,26 € bez DPH
Na sklade 1 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:9

EAN: 8590878623910

Princezné na plese je vzrušujúca a zábavná spoločenská hra pre všetky malé princezné, ktoré milujú rozprávky o kráľovskom svete. Hra je založená na princípe postupovania po hracej ploche, aby princezná našla svojho princa. Každí si vyberie svoju obľúbenú princeznú a postaví ju na začiatok hracej plochy. Cieľom hry je prejsť všetkými políčkami a zabezpečiť to, aby vaša princezná mala všetko potrebné na prípravu na kráľovský bál. Niektoré políčka sú plné prekážok, ktoré treba prekonať. Iné políčka poskytujú rôzne výhody, ako napríklad bonusové body alebo karty s tipmi. Princezné na plese je výborná spoločenská hra, ktorá pomáha rozvíjať fantáziu, kreativitu a logické myslenie detí. Hra tiež posilňuje vzťahy medzi dievčatami a pomáha im rozvíjať sociálne zručnosti. Odporúčaný vek je pre deti už od 5 rokov. Rozmery krabice: 33,5x23x3,5 cm.