Písmenko k písmenku spoločenská hra v krabici 24,5x25x4,5 cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-23%

Písmenko k písmenku spoločenská hra v krabici 24,5x25x4,5 cm

Hľadáte skvelú spoločenskú hru, s ktorou sa vaše deti budú zabávať a zároveň vzdelávať? Logická hra Písmenko k písmenku zaručí znalosť u deti v skladaní slov bez problémov. 

Akcia
11,06 € s DPH
14,36 €
9,21 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:11

EAN: 5906018003734

Spoločenská didaktická hra Písmenko k písmenku je zábavná a zároveň vzdelávacia hra, ktorá stimuluje premýšľanie a rozvíja sústredenie a pozornosť u detí. Hra obsahuje obrázky a písmená, ktoré hráči musia spojiť dohromady a tým, získavajú žetóny za správne zaradené písmenká. Týmto spôsobom si hráči osvoja písmená a naučia sa ich správne používať, čo im výrazne pomôže pri čítaní a písaní. Hra obsahuje dva varianty hier, ktoré sú vhodné pre predškolákov, ale určite sa s nimi zabavia aj väčšie deti. Pravidlá hry sú jednoduché a dokážu hráčov nabudiť pre ďalšie učenie sa v konkrétnej oblasti. Hra pomáha rozvíjať jemnú motoriku, pamäť, kreativitu a logické myslenie. Navyše, zbieranie žetónov za správne zaradené písmenká motivuje hráčov k zlepšeniu sa. Odporúčaný vek je pre deti od 5 rokov. Rozmery krabice: 24,5x25x4,5 cm.