Sada do piesku bábovky, 6ks | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-29%

Sada do piesku bábovky, 6ks

Sada do piesku pre všetkých malých kuchárov a kuchárky obsahuje hrabličky, lopatku a 4 formičky v tvare koláčikov. Rozmer balenia je 25x13x10 cm. Hračky sú vhodné pre deti od 3+ rokov. Materiál výrobkov je plast.

Akcia
2,53 € s DPH
3,56 €
2,11 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:2

EAN: 8595018901835

Sada do piesku bábovky, 6ks

Pripravte sa na zábavu v pieskovisku s touto klasickou súpravou detských farebných plastových formičiek na piesok. Táto súprava obsahuje lopatku, hrabličky a formičky z kvalitného plastu, ktoré sú ideálne pre malých kuchárov, pekárov, gazdinky a gazdov.

Detské pieskoviská sú miestom, kde sa deti môžu hrať a tvoriť bez obmedzenia. Hračky na piesok sú preto jedným z najobľúbenejších vonkajších doplnkov pre deti. Lopatka, hrabličky a bábovkové formičky sú vyrobené z plastu a sú určené pre všetky malé dievčatá a chlapcov už od 3 rokov. 
Táto súprava detských farebných formičiek na piesok obsahuje malú lopatku, hrabličky a 4 formičkové bábovky, ktoré deti môžu použiť na tvorbu rôznych jedál a kulinárskych zážitkov z v piesku. Súprava je balená v sieťke a má rozmery  25 x 13 x 10 cm. Materiál, z ktorého sú formičky vyrobené, je plast a zaručuje dlhodobú použiteľnosť a odolnosť voči poškodeniu.

Pripravte pre svoje deti zábavu a tvorivosť na pieskovisku s touto klasickou súpravou detských farebných formičiek na piesok. Vaše deti si tak môžu užiť kreatívne hry na pieskovisku a zároveň sa učiť novým veciam o svete okolo seba. Cena je uvedená za jedno balenie - sadu hračiek.

ParameterHodnota
ZnačkaChemoplast
Vek 3+
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.