Slovná expres spoločenská hra v krabici 19,5 x 18,5x5cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Slovná expres spoločenská hra v krabici 19,5 x 18,5x5cm

Zostavte rôzne slová, čo najrýchlejšie. Súťažte so svojimi protihráčmi v spoločenskej hre Slovný expres, ktorá predcvičí vašu rýchlosť a zručnosť.

17,56 €s DPH
14,63 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:17

EAN: 5906018004083

Slovný expres je logická spoločenská hra, ktorá vás dostane na vrchol vašich slovných schopností. Hra sa zameriava na rýchlu a presnú tvorbu slov. Hráči musia byť, čo najrýchlejší, aby získali body a neskôr tak zaslúžené víťazstvo. Hra je plná súťaživosti a napätia. Musíte byť všímaví a využiť všetky možnosti v danom okamihu, aby ste zostavili to správne slovo. Slovný expres nie je len zábavou, ale aj skvelou príležitosťou pre deti, aby sa naučili nové slová a zlepšili svoj pravopis. Celkovo Slovný expres je skvelou spoločenskou hrou, ktorá vám umožní prejaviť svoju tvorivosť. Hra je určená pre deti, ktoré sa chcú zabávať a zároveň vzdelávať, pre učiteľov a rodičov. Odporúčaný vek je pre deti od 8 rokov. Rozmery krabice: 19,5x 18,5x5 cm.

ParameterHodnota
Vek 8+
Rozmery19,5x18,5x5 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.