Sčítanie a odčítanie - spoločenská hra na batérie v krabici 22x16x3cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-16%

Sčítanie a odčítanie - spoločenská hra na batérie v krabici 22x16x3cm

Elektronická vzdelávacia hra, ktorá zábavným spôsobom naučí vašich žiakov matematiku ľahko a jednoducho. Hra je zameraná na sčítanie a odčítanie.

Akcia
12,73 € s DPH
15,16 €
10,61 € bez DPH
Na sklade 1 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:12

EAN: 8594011650108

Spoločenská hra na batérie Sčítanie a odčítanie je revolučnou hrou, ktorá učí deti matematiku prostredníctvom zábavy. Hra obsahuje až 320 príkladov na sčítanie a odčítanie do 20, rozdelených na 16 výmenných hárkov. Ako hra funguje? Jednoducho si zvolíte hárok s príkladom a zaznačíte výsledok. Ak je vaša odpoveď správna, rozsvieti sa zelené svetielko. Ak je odpoveď nesprávna, hra vás upozorní červeným svetlom. Toto zariadenie je ideálne pre deti, ktoré sa učia sčítanie a odčítanie, ale zároveň sa chcú zabaviť. Hra rovnako pomôže rozvíjať schopnosti v matematike, logike a v riešení problémov. Elektronická spoločenská hra Sčítanie a odčítanie je niečo, čo by mali využiť vaše deti pre zdokonaľovanie sa v matematických operáciách. Neváhajte a investujte do tejto úžasnej hry, ktorá vás učí a zároveň zlepšuje v matematike bez toho, aby ste si to uvedomili. Batérie nie sú súčasťou balenia. Odporúčaný vek je pre deti od 6 rokov. Rozmery krabice: 22x16x3 cm.