Stavebnica Boffin II. 203 elektronická 203 projektov | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

-21%

Stavebnica Boffin II. 203 elektronická 203 projektov

Stavebnica Boffin II. je elektronická stavebnica s 203 rôznymi projektmi, ktorá poskytuje zábavu a vzdelanie pre deti aj dospelých. S kompaktnými rozmermi 40x30x7 cm je ideálnou voľbou pre domáce aj školské použitie.

Akcia
60,62 € s DPH
76,74 €
50,52 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:60

EAN: 8595142714325

Základom všetkých projektov je doska, na ktorú sa jednotlivé súčiastky jednoducho nacvakávajú V manuáli je popísané, čo by projekt mal robiť a čo od neho očakávať Po zostavení si môžete skontrolovať, či všetko funguje S existujúcimi súčiastkami môžete vymyslieť stovky ďalších projektov, ktoré nie sú popísané v manuáli alebo môžete kombinovať so súčiastkami a projekty v ostatných stavebniciach Boffin I a II Boffin II sú tematické stavebnice AUTO, LIGHT (svetlo), MOTION (pohyb), SOUND (zvuk), HRY, ktoré rozširujú možnosti stavebníc Boffin I o ďalšie stovky projektov Stavebnica Boffin II ponúka možnosť pripojenia MP3 prehrávačov, vytvorenie 3D obrázkov, spojenie lietadla a mini autá so stavebnicami Súčiastky medzi stavebnicami Boffin I a Boffin II sú kompatibilné a môžu sa navzájom kombinovať.


Elektronická stavebnica Boffin HRY obsahuje 35 súčiastok a ponúka zábavnou a hravou formou cez 200 nových projektov, ktoré sú zamerané na:

  • Postreh
  • Rýchlosť
  • Pamäť
  • Presnosť


ParameterHodnota
Druh hračkyStavebnice
ZnačkaBoffin
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.