Stavebnica MERKUR 032 železničné modely 10 modelov | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-8%

Stavebnica MERKUR 032 železničné modely 10 modelov

Stavebnica MERKUR 032 železničné modely je podobnou stavebnou sadou ako MERKUR 031, avšak s tým rozdielom, že obsahuje 300 kovových súčiastok. Takisto ako MERKUR 031, aj táto stavebnica umožňuje vytvoriť 10 rôznych modelov železníc, ktoré majú pevnú a precíznu konštrukciu.

Akcia
33,07 € s DPH
35,95 €
27,56 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:33

EAN: 8592782000320

Stavebnica MERKUR 032 železničné modely je podobnou stavebnou sadou ako MERKUR 031, avšak s tým rozdielom, že obsahuje 300 kovových súčiastok. Takisto ako MERKUR 031, aj táto stavebnica umožňuje vytvoriť 10 rôznych modelov železníc, ktoré majú pevnú a precíznu konštrukciu.

Každý model, ktorý je možné zostaviť z tejto stavebnej sady, má svoju vlastnú konštrukciu a funkcie. Modely sú rôzne, takže si každý môže vybrať ten, ktorý mu najviac vyhovuje. Súčasti sú vyrobené z kovových materiálov, čo zaručuje ich trvanlivosť a odolnosť.

Skladanie jednotlivých modelov si vyžaduje určitú mieru trpezlivosti a manuálnej zručnosti. Deti pri tomto procese rozvíjajú svoju kreativitu, fantáziu a jemnú motoriku. Skladanie modelov môže byť pre nich veľkou zábavou a prínosom zároveň. Dospelí si môžu užiť čas strávený s deťmi a spoločne sa venovať konštruovaniu.

Krabica s rozmermi 36x27x3 cm je vhodná na prenos a skladanie, takže ju je možné jednoducho uložiť a prenášať. Stavebnica MERKUR 032 železničné modely je skvelým darčekom pre každého, kto má rád technické hračky a skladacie sety, ale aj pre tých, ktorí sú nadšenci železníc a stavania.

Tento produkt ponúka nielen zábavu a zaujatie, ale aj pomáha rozvíjať deti v oblasti jemnej motoriky a konštrukcie. Okrem toho, vytvorené modely môžu byť súčasťou vašej zbierky alebo si ich môžete vystaviť v izbe ako dekoračný prvok.

Celkovo, stavebnica MERKUR 032 železničné modely je vynikajúcim zdrojom zábavy a zároveň užitočného rozvoja pre deti aj dospelých, ktorí sa radi venujú technickým hračkám a konštrukčným sadám.


Súčiastky: 300 ks

Vek: 6+


ParameterHodnota
Druh hračkyStavebnice
ZnačkaMerkur
Vek 6+
Počet dielikov 300
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.