Stavebnica MERKUR 1.1 10 modelov | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Stavebnica MERKUR 1.1 10 modelov

Stavebnica MERKUR 1.1 je stavebná sada, ktorá zaručuje hodiny zábavy a rozptýlenia pre deti aj dospelých. Sada obsahuje 240 kovových súčiastok, ktoré umožňujú vytvoriť až 10 rôznych modelov.

41,56 €s DPH
34,63 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:41

EAN: 8592782001112

Stavebnica MERKUR 1.1 je stavebná sada, ktorá zaručuje hodiny zábavy a rozptýlenia pre deti aj dospelých. Sada obsahuje 240 kovových súčiastok, ktoré umožňujú vytvoriť až 10 rôznych modelov. Každý model má vlastnú konštrukciu a funkcie, ktoré sú navrhnuté tak, aby zaručili maximálnu zábavu a výzvu pre každého staviteľa.

Skladanie modelov z tejto stavebnej sady vyžaduje určitú mieru manuálnej zručnosti, trpezlivosti a kreativity. Deti pri tomto procese rozvíjajú svoju jemnú motoriku, priestorové predstavy a tvorivosť. Pre dospelých je to zasa skvelý spôsob, ako sa odreagovať a oddýchnuť si od každodenného stereotypu.

Krabica s rozmermi 36x26,5x5,5 cm je praktická a ľahko prenosná, takže ju môžete so sebou vziať kamkoľvek. Sada MERKUR 1.1 je skvelým darčekom pre každého, kto má rád technické hračky a konštrukčné sady, ale aj pre tých, ktorí radi trávia čas s rodinou alebo priateľmi.

Kovové súčasti sú vyrobené z kvalitných materiálov, čo zaručuje ich odolnosť a trvanlivosť. Všetky súčasti sú navyše veľmi presne spracované, čo umožňuje spoľahlivé a pevné spoje medzi nimi.

Celkovo, stavebnica MERKUR 1.1 je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí sa radi venujú konštruovaniu a tvorivosti. Sada ponúka nielen zábavu, ale aj prínos pre rozvoj jemnej motoriky a priestorových predstáv u detí. Pre dospelých je to zasa skvelý spôsob, ako si oddýchnuť a zabaviť sa. 


Súčiastky: 240 ks

Vek: 6+


ParameterHodnota
Druh hračkyStavebnice
ZnačkaMerkur
Vek 6+
Počet dielikov 240
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.