Stavebnica MERKUR 4 40 modelov | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Stavebnica MERKUR 4 40 modelov 602ks 2 vrstvy v krabici 36x26,5x5,5cm

Stavebnica MERKUR 4 je kvalitná a trvanlivá konštrukčná stavebnica určená pre deti aj dospelých, ktorá ponúka nekonečné možnosti vytvárania rôznych modelov a konštrukcií. 

80,34 €s DPH
66,95 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:80

EAN: 8592782003307

Stavebnica MERKUR 4 je kvalitná a trvanlivá konštrukčná stavebnica určená pre deti aj dospelých, ktorá ponúka nekonečné možnosti vytvárania rôznych modelov a konštrukcií. Táto stavebnica obsahuje celkovo 602 kovových dielov v pevnej a prenosnej krabici s rozmermi 36 x 26,5 x 5,5 cm.

Kovové diely sú vyrobené z kvalitného oceľového plechu a majú rôzne tvary, ktoré umožňujú vytvárať komplexné modely. Stavebnica obsahuje množstvo rôznych spojovacích a montážnych prvkov, ktoré umožňujú spojiť jednotlivé diely a vytvoriť tak pevné a stabilné konštrukcie.

Stavebnica MERKUR 4 umožňuje vytvárať až 40 rôznych modelov, od jednoduchých stavebníc až po zložité a detailné modely. Vďaka tomu sa stane ideálnou voľbou pre každého, kto má rád stavebnice a konštrukčné hračky. Medzi modely, ktoré možno s touto stavebnicou vytvoriť, patria napríklad autá, lietadlá, helikoptéry, stavebné stroje, mosty, vysielače a mnoho ďalších.

Stavebnica MERKUR 4 je vhodná pre deti od 6 rokov a pre dospelých, ktorí majú radi kreatívnu prácu s rukami. Pomocou tejto stavebnice môžete rozvíjať svoje kreatívne schopnosti a zručnosti, zlepšovať svoje technické zručnosti a zároveň sa baviť. Navyše, modely a konštrukcie vytvorené s touto stavebnicou môžu byť vystavené a použité ako dekoratívne prvky v domácnosti.

Celkovo je stavebnica MERKUR 4 vynikajúcim výrobkom pre všetkých, ktorí majú radi stavebnice a konštrukčné hračky. Táto stavebnica ponúka vynikajúcu kvalitu, množstvo dielov a možností, a je vhodná pre deti aj dospelých. Ak hľadáte kvalitnú stavebnicu, ktorá vám umožní vytvárať rôzne modely a rozvíjať svoje zručnosti, stavebnica MERKUR 4 je vynikajúcou voľbou. 


Súčiastky: 602 ks

Vek: 6+


ParameterHodnota
Druh hračkyStavebnice
ZnačkaMerkur
Vek 6+
Počet dielikov 602
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.