Stavebnica MERKUR 5 80 modelov 767ks v krabici 36x27x8cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Stavebnica MERKUR 5 80 modelov 767ks v krabici 36x27x8cm

Stavebnica MERKUR 5 je kvalitná a trvanlivá stavebnica, ktorá poskytuje množstvo možností pre vytváranie rôznych modelov a konštrukcií.

120,32 €s DPH
100,27 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:120

EAN: 8592782003505

Stavebnica MERKUR 5 je kvalitná a trvanlivá stavebnica, ktorá poskytuje množstvo možností pre vytváranie rôznych modelov a konštrukcií. Táto stavebnica obsahuje 767 kovových dielov v pevnej a prenosnej krabici s rozmermi 36 x 27 x 8 cm.

Kovové diely sú vyrobené z kvalitného oceľového plechu a majú rôzne tvary a veľkosti, čo umožňuje tvorbu komplexných a detailných modelov. Stavebnica obsahuje množstvo rôznych spojovacích a montážnych prvkov, ktoré umožňujú spojiť jednotlivé diely a vytvoriť tak pevné a stabilné konštrukcie.

Stavebnica MERKUR 5 umožňuje vytvárať až 80 rôznych modelov, od jednoduchých stavebníc až po zložité a detailné modely. Medzi modely, ktoré možno s touto stavebnicou vytvoriť, patria napríklad autá, lietadlá, helikoptéry, stavebné stroje, mosty, vysielače a mnoho ďalších.

Stavebnica MERKUR 5 je vhodná pre deti od 6 rokov aj pre dospelých, ktorí majú radi stavebnice a konštrukčné hračky. Táto stavebnica poskytuje možnosť rozvíjať kreativitu, logické myslenie, zručnosti a technické schopnosti. Modely a konštrukcie vytvorené s touto stavebnicou môžu byť vystavené ako dekoratívne prvky alebo použité ako funkčné hračky.

Stavebnica MERKUR 5 je vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú stavebnicu s množstvom možností. Táto stavebnica ponúka vynikajúcu kvalitu, množstvo dielov a možností, a je vhodná pre deti aj dospelých. Ak hľadáte stavebnicu, ktorá vám umožní vytvárať rôzne modely a rozvíjať svoje zručnosti, stavebnica MERKUR 5 je skvelou voľbou.


Súčiastky: 767 ks

Vek: 6+


ParameterHodnota
Vek 6+
Počet dielikov 767
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.