Stavebnica MERKUR Farmer Set 20 modelov 341ks v krabici 36x27x5,5cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Stavebnica MERKUR Farmer Set 20 modelov 341ks v krabici 36x27x5,5cm

Stavebnica MERKUR Farmer Set je zábavná a vzdelávacia stavebnica, ktorá umožňuje vytvárať rôzne modely s farmárskou tématikou. S touto stavebnicou sa deti aj dospelí môžu pustiť do stavania rôznych farmárskych scenérií a objaviť svet poľnohospodárstva.

41,56 €s DPH
34,63 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:41

EAN: 8592782003321

Stavebnica MERKUR Farmer Set je zábavná a vzdelávacia stavebnica, ktorá umožňuje vytvárať rôzne modely s farmárskou tématikou. S touto stavebnicou sa deti aj dospelí môžu pustiť do stavania rôznych farmárskych scenérií a objaviť svet poľnohospodárstva.

V krabici MERKUR Farmer Set nájdete 341 súčiastok, ktoré sú navrhnuté tak, aby umožnili vytváranie 20 rôznych modelov. Súčiastky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú ich pevnosť a odolnosť. Súčiastky sú ľahko pripojiteľné a demontovateľné, čo umožňuje flexibilitu pri zostavovaní a premeniteľnosť modelov.

Stavebnica MERKUR Farmer Set ponúka širokú škálu farmárskych modelov, ako sú traktory, kombajny, chlievy, stodoly a ďalšie. Každý model je detailne navrhnutý a poskytuje realistický dojem z farmárskeho prostredia. Deti majú možnosť vytvárať vlastné farmárske scenérie a prehrávať si rôzne situácie a príbehy zo života na farme.

Stavebnica MERKUR Farmer Set nielenže poskytuje zábavu, ale aj vzdeláva. Pri zostavovaní modelov deti rozvíjajú jemnú motoriku, priestorovú predstavivosť a logické myslenie. Zároveň sa môžu dozvedieť viac o živote na farme, o rôznych typoch poľnohospodárskych strojov a zvieratách.

Stavebnica je vhodná pre deti vo veku od 6 rokov, a je tiež skvelou príležitosťou pre rodinné hranie sa a spoločnú zábavu. Rodiny si môžu spoločne vytvárať farmárske scény, rozprávať si príbehy a prežívať dobrodružstvá na farme.

MERKUR Farmer Set je vynikajúcou voľbou pre všetkých milovníkov farmárskych tém a pre tých, ktorí sa chcú naučiť o poľnohospodárstve prostredníctvom kreatívnej stavebnice. S touto stavebnicou sa deti môžu stať farmármi na vlastnej farme a objavovať rôzne aspekty farmárskeho života.


Vek: 6+

Súčiastky: 341 ks

ParameterHodnota
Vek 6+
Počet dielikov 341
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.