Stavebnica MERKUR Helikoptéra Set 40 modelov 515ks v krabici 36x27x5,5cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Stavebnica MERKUR Helikoptéra Set 40 modelov 515ks v krabici 36x27x5,5cm

Stavebnica MERKUR Helikoptéra Set je vzrušujúca stavebnica, ktorá umožňuje vytvárať a skladať rôzne modely helikoptér. S touto stavebnicou sa deti a dospelí môžu pustiť do sveta leteckej techniky a objaviť fascinujúci svet helikoptér.

Pozrieť podobné produkty

EAN: 8592782003376

Stavebnica MERKUR Helikoptéra Set je vzrušujúca stavebnica, ktorá umožňuje vytvárať a skladať rôzne modely helikoptér. S touto stavebnicou sa deti a dospelí môžu pustiť do sveta leteckej techniky a objaviť fascinujúci svet helikoptér.

V krabici stavebnice MERKUR Helikoptéra Set nájdete 515 súčiastok, ktoré sú navrhnuté tak, aby umožnili zostavovanie 40 rôznych modelov helikoptér. Súčiastky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú ich pevnosť a odolnosť. Súčiastky sú jednoducho pripojiteľné a demontovateľné, čo umožňuje flexibilitu pri stavbe a premeniteľnosť modelov.

Stavebnica MERKUR Helikoptéra Set ponúka rôznorodé modely helikoptér, od malých osobných helikoptér až po veľké transportné stroje. Každý model je detailne navrhnutý a poskytuje realistický dojem z leteckej techniky. Deti majú možnosť vytvárať vlastné scenérie a prehrávať si rôzne situácie a príbehy s helikoptérami.

Stavebnica MERKUR Helikoptéra Set nielenže poskytuje zábavu, ale aj vzdeláva. Pri zostavovaní modelov deti rozvíjajú jemnú motoriku, priestorovú predstavivosť a logické myslenie. Zároveň sa môžu dozvedieť viac o leteckej technike a princípoch fungovania helikoptér.

Stavebnica je vhodná pre deti vo veku od 6 rokov, a je tiež skvelou príležitosťou pre rodinné hranie sa a spoločnú zábavu. Rodiny si môžu spoločne vytvárať scenérie s helikoptérami, rozprávať si príbehy a prežívať dobrodružstvá vo vzduchu.

MERKUR Helikoptéra Set je vynikajúcou voľbou pre všetkých milovníkov leteckej techniky a pre tých, ktorí sa chcú naučiť o helikoptérach prostredníctvom kreatívnej stavebnice. S touto stavebnicou sa deti môžu stať pilotmi vlastných helikoptér a objavovať rôzne aspekty leteckej techniky.


Vek: 6+

Súčiastky: 515 ks


ParameterHodnota
Vek 6+
Počet dielikov 515
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.