Stavebnica Monti 26 Europetrol Western star 1:48 | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

-21%

Stavebnica Monti 26 Europetrol Western star 1:48

Stavebnica Monti 26 Europetrol Western Star je modelová stavebnica, ktorá umožňuje zostaviť presnú repliku nákladného vozidla Western Star s priestorom pre náklad v mierke 1:48. Táto stavebnica je určená pre modelárov a stavebných nadšencov, ktorí majú záujem o nákladné vozidlá a radi si vytvárajú detailné modely. 

Akcia
24,61 € s DPH
31,15 €
20,51 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:24

EAN: 8592812126006

Stavebnica Monti 26 Europetrol Western Star je modelová stavebnica, ktorá umožňuje zostaviť presnú repliku nákladného vozidla Western Star s priestorom pre náklad v mierke 1:48. Táto stavebnica je určená pre modelárov a stavebných nadšencov, ktorí majú záujem o nákladné vozidlá a radi si vytvárajú detailné modely.

Krabica stavebnice obsahuje všetky potrebné diely, aby bolo možné s precíznosťou zostaviť model nákladného vozidla Western Star s priestorom pre náklad. Spolu s dielmi je priložený aj podrobný návod, ktorý pomáha pri správnom zostavení. Rozmery krabice sú 32x20,5x7,5 cm, čo umožňuje pohodlné skladovanie a prepravu.

Zostavovanie modelu nákladného vozidla Western Star s priestorom pre náklad je výzvou pre modelárov, ktorí môžu vytvárať autentické detaily a presné spracovanie vozidla. Stavebnica poskytuje všetky potrebné prvky na vytvorenie realistického vzhľadu, čím umožňuje modelárom prejaviť svoju kreativitu a precíznosť.

Stavebnica Monti 26 Europetrol Western Star je skvelou voľbou pre modelárov, ktorí majú záujem o nákladné vozidlá a radi si vytvárajú svoju vlastnú kolekciu modelov. Zostavovanie tohto modelu ponúka nielen zábavu, ale aj príležitosť lepšie spoznať a porozumieť nákladným vozidlám.


ParameterHodnota
Druh hračkyStavebnice
ZnačkaMonti
Vek 8+
Mierka 1:48
Rozmery32x20,5x7,5 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.