Stavebnica Monti 35 UNPROFOR Ambulancia Land Rover 1:35 | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-17%

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Stavebnica Monti 35 UNPROFOR Ambulancia Land Rover 1:35

Stavebnica Monti 35 UNPROFOR Ambulancia Land Rover je modelová stavebnica, ktorá vám umožní vytvoriť presnú repliku ambulancie Land Rover používanej v misii UNPROFOR (United Nations Protection Force). Táto stavebnica je v mierke 1:35 a je balená v krabici o rozmeroch 22x15x6 cm.

Pozrieť podobné produkty

EAN: 8592812135008

Stavebnica Monti 35 UNPROFOR Ambulancia Land Rover je modelová stavebnica, ktorá vám umožní vytvoriť presnú repliku ambulancie Land Rover používanej v misii UNPROFOR (United Nations Protection Force). Táto stavebnica je v mierke 1:35 a je balená v krabici o rozmeroch 22x15x6 cm.

V krabici nájdete všetky potrebné diely na zostavenie modelu ambulancie Land Rover. Spolu s dielmi je súčasťou stavebnice aj podrobný návod, ktorý vám pomôže pri správnom zostavení. Model je navrhnutý s dôrazom na detaily, aby čo najvernejšie odzrkadľoval skutočnú ambulanciu používanú v rámci misie UNPROFOR.

Ambulancia Land Rover bola využívaná v mierových misiách na pomoc postihnutým a zraneným počas konfliktových situácií. Tento model vám umožní oživiť atmosféru a dôležitú úlohu, ktorú tieto ambulancie zohrávali v rámci humanitárnych operácií.

Stavebnica Monti 35 UNPROFOR Ambulancia Land Rover je vhodná pre modelárov rôznej úrovne skúseností. Zostavovanie modelu je zábavné a tvorivé, a zároveň vám poskytuje príležitosť lepšie spoznať históriu a význam mierových misií. Vytvorte si jedinečný kúsok, ktorý vám bude pripomínať odvahu a humanitárne úsilie v rámci misie UNPROFOR.

Nech ste vášnivý modelár alebo sa len začínate zaujímať o modelovanie, táto stavebnica vám umožní rozvíjať svoje zručnosti a vytvoriť si autentický a pôsobivý model ambulancie Land Rover. Buďte súčasťou histórie a vytvorte si vlastný unikátny kúsok, ktorý vás bude inšpirovať a poteší vašu modelársku zbierku.


ParameterHodnota
Druh hračkyStavebnice
ZnačkaMonti
Vek 6+
Mierka 1:35
Rozmery22x15x6 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.