Stavebnica Monti 38 JET-Western Star 1:48 | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-21%

Stavebnica Monti 38 JET-Western Star 1:48

Stavebnica Monti 38 JET-Western Star je modelová stavebnica, ktorá vám umožní vytvoriť presnú repliku vozidla Western Star s motívom JET. Táto stavebnica je v mierke 1:48 a je balená v kompaktnej krabici.

Akcia
27,77 € s DPH
35,15 €
23,14 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:27

EAN: 8592812138009

Stavebnica Monti 38 JET-Western Star je modelová stavebnica, ktorá vám umožní vytvoriť presnú repliku vozidla Western Star s motívom JET. Táto stavebnica je v mierke 1:48 a je balená v kompaktnej krabici.

V krabici nájdete všetky potrebné diely na zostavenie modelu vozidla Western Star s motívom JET. Spolu s dielmi je súčasťou stavebnice aj podrobný návod, ktorý vám pomôže pri správnom zostavení. Model je navrhnutý s dôrazom na detaily, aby čo najvernejšie odzrkadľoval skutočný vzhľad a charakteristické znaky vozidla Western Star s motívom JET.

Western Star je renomovaná značka nákladných vozidiel, ktorá sa vyznačuje spoľahlivosťou a výkonom. Model vozidla Western Star s motívom JET je skvelým doplnkom pre vášu modelársku zbierku. Môžete si vytvoriť autentický kúsok, ktorý zaujme svojím vzhľadom a symbolikou.

Stavebnica Monti 38 JET-Western Star je vhodná pre modelárov rôznej úrovne skúseností. Zostavovanie modelu je zábavné a tvorivé, a zároveň vám poskytuje príležitosť lepšie spoznať jedinečný dizajn a charakter vozidla Western Star s motívom JET. Vytvorte si unikátny kúsok, ktorý vám bude pripomínať silu a eleganciu týchto nákladných vozidiel.

Nech ste vášnivý modelár alebo sa len začínate zaujímať o modelovanie, táto stavebnica vám umožní rozvíjať svoje zručnosti a vytvoriť si autentický a pôsobivý model vozidla Western Star s motívom JET. Buďte súčasťou sveta nákladnej dopravy a vytvorte si vlastný jedinečný kúsok, ktorý vás bude inšpirovať a poteší vašu modelársku vášeň.


ParameterHodnota
Druh hračkyStavebnice
ZnačkaMonti
Vek 6+
Mierka 1:48
Rozmery31,5x16,5x7,5 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.