Stavebnica Monti 46 Transport Trailer Western Star 1:48 | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

-22%

Stavebnica Monti 46 Transport Trailer Western Star 1:48

Stavebnica Monti 46 Transport Trailer Western Star 1:48 je stavebnica, ktorá vám umožní zostaviť detailný model prepravného prívesu Western Star v mierke 1:48. Táto stavebnica je určená pre stavebných nadšencov a modelárov, ktorí sa radi púšťajú do montáže a vytvárania realistických replík.

Akcia
23,99 € s DPH
30,76 €
19,99 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:23

EAN: 8592812101706

Stavebnica Monti 46 Transport Trailer Western Star 1:48 je stavebnica, ktorá vám umožní zostaviť detailný model prepravného prívesu Western Star v mierke 1:48. Táto stavebnica je určená pre stavebných nadšencov a modelárov, ktorí sa radi púšťajú do montáže a vytvárania realistických replík.

Krabica stavebnice má rozmery 32x20,5x7,5 cm a obsahuje všetky potrebné súčiastky na zostavenie modelu prepravného prívesu Western Star. Súčasti sú starostlivo odlievané z kvalitného plastu, aby zabezpečili detailné a pevné spojenie.

Montáž tejto stavebnice vyžaduje určitú mieru zručnosti a precíznosti. V balení nájdete podrobné a prehľadné návody, ktoré vás budú sprevádzať počas celého procesu montáže. 

Prepravný príves Western Star je známy svojou robustnosťou a schopnosťou prepravovať rôzne náklady. Stavebnica Monti 46 Transport Trailer Western Star 1:48 vám umožňuje vytvoriť detailný model prepravného prívesu v mierke 1:48. Môžete si vychutnať skúmanie jeho jedinečných detailov a konštrukcie, čím sa priblížite k svetu prepravy a dopravy.

Stavebnica Monti 46 Transport Trailer Western Star 1:48 je skvelým doplnkom pre modelárov, zberateľov a všetkých, ktorí majú záujem o prepravné vozidlá a ich funkčnosť. Budete mať možnosť vytvoriť si autentický model, ktorý môže slúžiť ako skvelá ukážka a výstavný kúsok vo vašej zbierke.


ParameterHodnota
Druh hračkyStavebnice
ZnačkaMonti
Vek 8+
Mierka 1:48
Rozmery32x20,5x7,5 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.