Stavebnica Monti 57 Silotrans Guzep Actros L-MB 1:48 | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-17%

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Stavebnica Monti 57 Silotrans Guzep Actros L-MB 1:48

Stavebnica Monti 57 Silotrans Guzep Actros L-MB 1:48 je výnimočný stavebný model nákladného vozidla, špeciálne navrhnutého na prepravu materiálov vo veľkokapacitných cisternách. Táto stavebnica je určená pre modelárov a nadšencov stavebných projektov, ktorí si vážia autenticitu a detaily. Je dodávaná v robustnej krabici s rozmermi 32x20,5x7,5 cm.

Pozrieť podobné produkty

EAN: 8592812102901

Stavebnica Monti 57 Silotrans Guzep Actros L-MB 1:48 je výnimočný stavebný model nákladného vozidla, špeciálne navrhnutého na prepravu materiálov vo veľkokapacitných cisternách. Táto stavebnica je určená pre modelárov a nadšencov stavebných projektov, ktorí si vážia autenticitu a detaily. Je dodávaná v robustnej krabici s rozmermi 32x20,5x7,5 cm.

Po otvorení krabice nájdete precízne zabalené súčiastky, ktoré budete potrebovať na zostavenie modelu nákladného vozidla Silotrans Guzep Actros. Každá súčiastka je starostlivo vyrobená s dôrazom na detaily a autenticitu, aby vytvorila realistický obraz skutočného vozidla. Materiály použité na výrobu súčiastok sú vysokej kvality, čo zaručuje ich trvanlivosť a presnosť.

Stavebnica Monti 57 Silotrans Guzep Actros obsahuje všetky potrebné diely pre zostavenie modelu vozidla. Získate detailnú kabínu, podvozok, kolesá, cisternu a ďalšie charakteristické prvky. Všetky súčiastky sú navrhnuté tak, aby sa presne spájali a vytvárali vizuálne pôsobivý a autentický model.

Spolu so stavebnicou je súčasťou aj podrobný návod, ktorý vás bude sprevádzať počas procesu zostavovania. Návod je prehľadný a jednoducho pochopiteľný, čo vám umožní pohodlné a bezproblémové zostavenie modelu. Budete si užívať proces zostavovania a sledovať, ako sa váš Silotrans Guzep Actros postupne formuje pod vašimi rukami.

Stavebnica Monti 57 Silotrans Guzep Actros L-MB 1:48 nie je len skvelou formou zábavy a relaxácie, ale aj skvelou príležitosťou na vytvorenie si vlastnej zbierky modelov nákladných vozidiel. Ak máte vášeň pre modelárstvo a obdivujete nákladné vozidlá určené na prepravu materiálov, táto stavebnica je pre vás ideálna voľba. Je plná detailov a autenticity, ktoré vás určite nadchnú.


ParameterHodnota
Druh hračkyStavebnice
ZnačkaMonti
Vek 8+
Mierka 1:48
Rozmery32x20,5x7,5 cm
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.