Stavebnice MERKUR 2.1 Elektromotory v krabici | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-8%

Stavebnice MERKUR 2.1 Elektromotory v krabici

Stavebnica MERKUR 2.1 Elektromotory je vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí majú záujem o elektromotory a ich fungovanie. V tejto stavebnici nájdete všetko potrebné na zostavenie vlastných funkčných elektromotorkov.

Akcia
31,97 € s DPH
34,75 €
26,64 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:31

EAN: 8592782003215

Stavebnica MERKUR 2.1 Elektromotorky je vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí majú záujem o elektromotory a ich fungovanie. V tejto stavebnici nájdete všetko potrebné na zostavenie vlastných funkčných elektromotorkov.

Krabica stavebnice obsahuje rôzne súčiastky a komponenty, ktoré vám umožňujú vytvárať elektromotory rôznych veľkostí a výkonov. Súčiastky sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby bolo ich spojovanie a montáž jednoduchá a intuitívna.

Pri zostavovaní elektromotorkov z tejto stavebnice môžete spoznať základné princípy elektromagnetizmu a elektrických obvodov. Táto aktivita nielenže poskytuje zábavu, ale aj vzdeláva a rozvíja technické a stavebné schopnosti. Môžete si vyskúšať rôzne kombinácie súčiastok a experimentovať s rôznymi vlastnosťami elektromotorkov.

Stavebnica MERKUR 2.1 Elektromotorky je vhodná pre deti vo veku od 7 rokov, a je tiež skvelou aktivitou pre rodiny a študentské skupiny. Je to skvelý spôsob, ako spoločne objavovať svet elektromotorských technológií a vytvárať vlastné funkčné modely.

MERKUR 2.1 Elektromotorky vám ponúka príležitosť prehĺbiť sa do oblasti elektrotechniky a experimentovať s elektromagnetickými javmi. Budete mať možnosť vidieť, ako sa elektromotorky pohybujú a prenášajú energiu, a získate cenné vedomosti o tom, ako fungujú elektrické zariadenia.

Celkovo je stavebnica MERKUR 2.1 Elektromotorky skvelým nástrojom na vzdelávanie, zábavu a rozvoj technických zručností. S touto stavebnicou môžete objaviť fascinujúci svet elektromotorkov a stať sa tvorcami vlastných funkčných modelov.


Vek: 7+


ParameterHodnota
Druh hračkyStavebnice
ZnačkaMerkur
Vek 7+
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.