Vedierko na piesok 19cm (4 farby) | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

-23%

Vedierko na piesok 19cm (4 farby)

Vedierko alebo kýblik na piesok poslúži na každom pieskovisku či dovolenke pri vode. Je to skvelý nástroj na stavanie pevností, hradov, koláčov a všetkého, čo fantázia vašich detí vymyslí. Hračka má rozmer 19cm a má praktickú rúčku na prenášanie. Materiál výrobku je plast. Hračka je vhodná pre deti od 12+ mesiacov. Na výber 4 farby.

Akcia
2,32 € s DPH
3,01 €
1,93 € bez DPH
Na sklade > 5 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:2

EAN: 5905914008751

Vedierko na piesok 19cm (4 farby)

Vedierko alebo kýblik na piesok poslúži na každom pieskovisku či dovolenke pri vode. So svojim priemerom 19 cm je skvelým doplnkom pre deti od 12 mesiacov. Je navrhnuté tak, aby deti mohli získavať základné zručnosti a zlepšovať svoje jemné motorické schopnosti. Zároveň ide o skvelý nástroj na stavanie pevností, hradov, koláčov a všetkého, čo fantázia vašich detí vymyslí. 

Vedierko je k dispozícii v štyroch farebných variantoch, takže si môžete vybrať farbu, ktorá sa najlepšie hodí k záhradke alebo ostatným hračkám do piesku. Vedierko má praktickú rúčku, ktorá uľahčuje jeho prenášanie a používanie. Produkt je vyrobený z kvalitného a bezpečného plastu, ktorý je odolný voči poškodeniu a zároveň ľahký. Jeho veľkosť je vhodná pre malé deti, aby sa s ním mohli ľahko a pohodlne manipulovať.
Pokiaľ si chcete zvoliť konkrétnu farbu, vo štvrtom kroku objednávky nám vložte do príslušnej kolónky poznámku. Ak to bude možné, radi Vám vyhovieme, v opačnom prípade bude výber farby náhodný. Ďakujeme za pochopenie.

ParameterHodnota
ZnačkaLori
Vek 12m+
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.