Vedierko 16x14cm (4 farby) | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-20%

Vedierko 16x14cm (4 farby)

Šikovné vedierko (kýblik) má priemer 16cm a výšku 14cm, čo je ideálne pre všetkých nadšencov hrania v pieskovisku či na pláži. Hračka je vhodná pre deti už od 12+ mesiacov a je vyrobená z kvalitného plastu. Vedierko ponúkame až vo štyroch farbách, takže je len na vás, aký typ vyberiete.

Akcia
1,58 € s DPH
1,97 €
1,31 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:1

EAN: 8594022570136

Vedierko 16x14cm (4 farby)

Vedierko s priemerom 16 cm a výškou 14 cm je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivý a praktický spôsob, ako zabaviť svoje deti na celé hodiny, či už na pieskovisku, alebo na dovolenke.
Vedierko je vyrobené z kvalitného plastu, ktorý zaručuje jeho odolnosť a dlhú životnosť. Jeho klasický ale spoľahlivý dizajn spolu s ergonomickou rúčkou umožní deťom ľahko a bez námahy prenášať aj ťažké predmety bez toho, aby sa vedierko deformovalo alebo prasklo. V ponuke máme hneď štyri veselé farby, ktoré potešia ako chlapcov, tak i dievčatá, už od veku 12+ mesiacov.
Okrem toho je tento kýblik skvelou voľbou aj pre tých, ktorí sa radi hrajú s vodou a varia rôzne polievky či omáčky - s jeho výškou 14 cm a priemerom 16 cm, dokáže bez problémov zvládnuť aj väčšie množstvo vody, piesku, hliny či iných ingrediencií, ktoré vaše deti pri hre premenia na jedinečné výtvory.
Pokiaľ si chcete zvoliť konkrétnu farbu, vo štvrtom kroku objednávky nám vložte do príslušnej kolónky poznámku. Ak to bude možné, radi Vám vyhovieme, v opačnom prípade bude výber farby náhodný. Ďakujeme za pochopenie.

ParameterHodnota
ZnačkaLori
Vek 12m+
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.