Sada do piesku 20x28x12cm, 5ks | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-29%

Sada do piesku 20x28x12cm, 5ks

Sada do piesku pozostáva z 5 kusov náradia do piesku: vedierko, sitko, lopatka, 2x formičky. Celkový rozmer sady je 20x28x12cm. Hračky sú vyrobené z plastu a sú vhodné pre deti od 12+ mesiacov. 

Akcia
3,38 € s DPH
4,76 €
2,82 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:3

EAN: 8594022570143

Sada do piesku 20x28x12cm, 5ks

TEDDIES sada hračiek do piesku je tou správnou voľbou pre deti vo veku od 12 mesiacov a staršie. Set hračiek obsahuje všetko, čo vaše dieťa potrebuje na hranie v piesku vrátane vedra, sitka, lopatky,  a dvoch formičiek. Všetky nástroje sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý zabezpečuje ich odolnosť a dlhú životnosť.
Vedro má praktické ucho pre jednoduché prenášanie a rozmer 20x28x12 cm, takže sa doň zmestí dosť piesku na kreatívne tvorenie. Sitko s jemnou mriežkou pomôže pri čistení piesku od nečistôt a kamienkov. Lopatka umožňuje vašim deťom stavať hrady alebo tvoriť rôzne pieskové zvieratká a iné tvare, ktoré ich fantázia vymyslí. Dve formičky pridávajú do hry ešte viac možností a zábavy.
TEDDIES sada hračiek do piesku je dokonalým spoločníkom pre deti na pláži, v parku alebo v záhrade. Sada nie je iba zábavná, ale aj vzdelávacia, pomáha rozvíjať jemnú motoriku a kreativitu vašich detí. Všetky súčasti sady sú ľahké a preto sú jednoducho prenášateľné, čo z nej robí dokonalý darček pre každé dieťa, ktoré má rado svoje hračky vždy pri sebe. Pokiaľ si chcete zvoliť konkrétnu farbu, vo štvrtom kroku objednávky nám vložte do príslušnej kolónky poznámku. Ak to bude možné, radi Vám vyhovieme, v opačnom prípade bude výber farby náhodný. Ďakujeme za pochopenie.

ParameterHodnota
ZnačkaTeddies
Vek 12m+
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.