Sada do piesku, 7ks | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-27%

Sada do piesku, 7ks

Hravá sada nástrojov do piesku pozostáva zo 7 kusov hračiek do piesku. Sada obsahuje vedierko, sitko, 3x formičku, lopatku, hrabličky. Hračky sú vyrobené z plastu a sú vhodné pre deti od 12+ mesiacov. 

Akcia
4,06 € s DPH
5,56 €
3,38 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:4

EAN: 8594022570358

Sada Lori do piesku, 7ks

Lori sada hračiek do piesku je vhodná pre všetky deti vo veku od 12 mesiacov a staršie. Set 7 hračiek obsahuje všetko, čo vaše dieťa potrebuje na hranie v piesku vrátane kýblika, sitka, lopatky, hrabličiek a troch formičiek. Všetky nástroje sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý zabezpečuje ich odolnosť a dlhú životnosť.

Set hračiek do piesku je dokonalým spoločníkom pre deti na pláži, v parku alebo v záhrade. Sada nie je iba zábavná, ale aj vzdelávacia, pomáha rozvíjať jemnú motoriku a kreativitu vašich detí. Všetky súčasti sady sú ľahké a preto sú jednoducho prenášateľné, čo z nej robí dokonalý darček pre každé dieťa, ktoré má rado svoje hračky vždy pri sebe.

Všetky nástroje prinášajú do hry ešte viac možností a zábavy!

ParameterHodnota
ZnačkaLori
Vek 12m+
Podobné produkty