Sada do piesku Lori, 8ks | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-27%

Sada do piesku Lori, 8ks

Klasická sada hračiek do piesku, ktorú musíte mať doma aj vy. V tomto sete hračiek nájdete kýblik, sitko, 3x lopatku, hrabličky, 2x formičky a veľa zábavy. Náradie je vyrobené z plastu a je vhodné pre deti už od 12+ mesiacov. 

Akcia
4,93 € s DPH
6,76 €
4,11 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:4

EAN: 8594022570365

Sada do piesku Lori, 8ks

Šikovný a klasický set hračiek do piesku ponúka skvelú zábavu pre všetky deti vo veku už od 12 mesiacov. Sada obsahuje až 8 kusov hračiek: kýblik, sitko, tri lopatky, hrabličky a dve formičky. Všetko náradie je vyrobené z odolného a bezpečného plastu, ktorý zabezpečuje dlhú životnosť.
Vedierko má praktickú rúčku pre jednoduché prenášanie a rozmer 20x28x12 cm, takže sa doň zmestí dosť piesku na kreatívne tvorenie a stavanie monumentálnych hradov a pevností z piesku. Sitko s jemnou štruktúrou mriežky pomôže pri čistení piesku od nečistôt a kamienkov. Trojica lopatiek s rôznymi tvarmi umožňuje vašim deťom stavať hrady a hrať sa s pieskom. Dve formičky v tvare autíčok pridávajú do hry ešte viac možností a zábavy.
Táto sada hračiek do piesku je dokonalým spoločníkom pre deti na pláži, v parku alebo v záhrade. Všetky hračky v sade sú ľahké a preto sú jednoducho prenášateľné, čo z nej robí dokonalý darček pre každé dieťa, ktoré má rado hry vonku.